Vierdaagsefeesten
12-18 juli 2025nijmegen
I love music Park Kronenburg wo 19 jul 21:00 - 21:45

Willy Organ (Live)

Placeholder for WILLY ORGAN 2022 c Jan Vandevyve 1WILLY ORGAN 2022 c Jan Vandevyve 1

“Willy Organ is een blanke, Vlaamstalige, autochtone cis-man die muziek en bijhorende videoclips maakt voor alle zoogdieren, edoch de homo sapiens in het bijzonder”, zo omschrijft de cis-man in kwestie zichzelf op zijn sociale media. En vergis u niet: hij meent dat voor de volle honderd procent. In de underground van het Vlaamse levenslied – dat bestaat, ja – is de man stilaan een fenomeen aan het worden, met eigen heuptasjes, erg memorabele optredens op Leffingeleuren en de Gentse Feesten, en een fanclub die zichzelf Church of Willy heeft gedoopt. Geen grap.

- Jozefien Wouters (2019)

Thema

Placeholder for VDF2024 logo thema i love musicVDF2024 logo thema i love music

I love music

Nu al ontdekken wat er volgend jaar op Lowlands te zien is? Voor de echte muziekliefhebbers zijn er…

Locatie & podium

Placeholder for Park Kronenburg wit 44Park Kronenburg wit 44

Park Kronenburg

Een festival in het meest iconische park van de stad. Verwacht een prachtig elektronisch…

Doorgaan met Google Doorgaan met Apple

Laten we je account aanmaken

Gebruik minimaal 1 hoofdletter

Door Akkoord en doorgaan te selecteren, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarde en het Privacybeleid van Vierdaagsefeesten.

Vertel meer over jezelf

Er zijn fouten in je aanmelding:

Log in met je Mijn Vierdaagsefeesten account.

Bekijk winkelwagen

Wachtwoord vergeten?

Ben je je wachtwoord vergeten en kun je niet meer inloggen. We helpen je graag weer op weg.

Nieuw wachtwoord verzoek verzonden

Als er een account bestaat met het door jou ingevoerde e-mailadres is er nu een e-mail gestuurd om je wachtwoord te resetten.