Nieuw wachtwoord verzoek verzonden
Als er een account bestaat met het door jou ingevoerde e-mailadres is er nu een e-mail gestuurd om je wachtwoord te resetten.
Ga op zoek naar de vrolijkste mascotte van de Vierdaagsefeesten!
Wammus is de legendarische en nostalgische mascotte van de Zomerfeesten. Speciaal voor de 55e jubileumeditie van de Vierdaagsefeesten is deze iconische publieksfavoriet weer terug van weggeweest!
Om de ondernemers in de binnenstad extra in het zonnetje te zetten, organiseren we de speurtocht 'Waar is Wammus?', mede mogelijk gemaakt door Nexperia. Zo ontdek je niet alleen Wammus, maar maak je onderweg ook kennis met de vele bijzondere winkels en ondernemers die de Nijmeegse binnenstad zo uniek maken.
Van 1 t/m 24 juli kun je op 27 locaties(zie hieronder de lijst) in de binnenstad op zoek naar een Wammus-sticker in een etalageraam. Op iedere sticker vind je een nummer en een letter. Schrijf de letters op de juiste plek op je speurtochtkaart en ontdek de oplossing.
Lever je ingevulde kaart in bij de Mariënburgkapel(mag ook in de brievenbus)en maak kans op één van de leuke prijzen:
3 grote Wammus-knuffels
10 Wammus-sleutelhangers

De speurtochtkaarten zijn gratis verkrijgbaar bij de deelnemende locaties, de Citystore, de Bibliotheek, de Mariënburgkapel en tijdens de Vierdaagsefeesten ook bij de twee merchandisepunten aan de Molenstraat en de Burchtstraat.
Trek eropuit, ontdek de binnenstad en beleef een gezellige speurtocht voor jong én oud. Veel succes met de zoektocht… Waar is Wammus?
Omdat de binnenstad beste groot is maken wij de locaties bekend waar je een etalagesticker kan vinden. Nu is de taak aan jullie om ze te vinden en alle letters te verzamelen!
Deelnemende ondernemers:
Kock Bril Shop — Augustijnenstraat 36
de Voetbalshop — Burchtstraat 25
Nijmeegs Jopie Dumphandel — grotestraat 13
De Regenboog — Hertogstraat 102
Leenders Thuis op Kantoor — Hertogstraat 52
Termaat Motoren — Hertogstraat 74
’t Hoogstraatje Pannenkoekenrestaurant — Hoogstraat 3
Terre de Hommes — Houtstraat 41
Deja Vu — Houtstraat 57
HOLT C&C — Houtstraat 75
Kinderboekwinkel Nijmegen — Kannenmarkt 27
Bonny’s Vintage — Lange Hezelstraat 43 A
Soyokaze Japanese Headspa & Babyspa — Lange Hezelstraat 81
Bibliotheek Mariënburg — Mariënburg 29
Dekker vd Vegt — Marikenstraat 29
Van Uffelen Mode — Marikenstraat 5662
Moenen Woninginrichting — Moenenstraat 2
Art Nijmegen — Molenstraat 134
The Goddess Rock Temple — Molenstraat 26
A. Holland Schoenen — Plein 1944143
Doppio Espresso Nijmegen — Plein 1944 nr 90
Infocentrum WO2 Nijmegen — Ridderstraat 27
Bloem ice coffee & more — Stikke Hezelstraat 2
De Museumwinkel.com — van Welderenstraat 114
Studio Zoef — van Welderenstraat 30
Pop Culture Arcade — van Welderenstraat 80
Ekoplaza Ziekerstraat — Ziekerstraat 79
Ben je je wachtwoord vergeten en kun je niet meer inloggen. We helpen je graag weer op weg.
Als er een account bestaat met het door jou ingevoerde e-mailadres is er nu een e-mail gestuurd om je wachtwoord te resetten.


