Nieuw wachtwoord verzoek verzonden
Als er een account bestaat met het door jou ingevoerde e-mailadres is er nu een e-mail gestuurd om je wachtwoord te resetten.

Geplaatst: 24 juli 2021, 10:10 uur
Ook al gingen de Vierdaagsefeesten niet door, de afgelopen week hebben we ons best gedaan toch wat sfeer te maken in de stad. Zo hingen er feestelijke vlaggetjes boven de straten en terrassen, en kon je met fotoborden op de foto als artiest op de feesten.
Bekijk in ons Facebookalbum nog meer sfeerfoto’s van de hele week. Kleurrijke opnames van de pride walk op Roze Woensdag, prachtige concertfoto’s van het Valkhof Festival, Doornroosje en Otis in Brebl, en fijne sfeerplaatjes van de terrassen.
Het allereerste Vierdaagsefeestenbiertje was een succes en op veel locaties al snel uitverkocht. Dat smaakt naar meer! Volgend jaar gaat een andere brouwerij van de Nijmeegse Brouwers aan de slag voor zo’n fijn collectorsitem. Ook de tas met NIMMA-gedicht werd regelmatig in de stad gespot. Deze kun je nog bestellen!
Nu we al twee jaar niet door konden gaan, kijken we extra uit naar zomer 2022! We kunnen uiteraard niet in de toekomst kijken, maar zijn positief gestemd! Daarom tellen we samen met de 4Daagse af naar het moment waarop we hopelijk weer kunnen feesten en wandelen als nooit tevoren! Op de Van Schaeck Mathonsingel bij het station en op het Keizer Traianusplein bij de Waalbrug, kun je vanaf nu zien hoeveel nachtjes slapen het nog is tot volgend jaar. De aftelklokken werden onthuld door wethouder Monique Esselbrugge, samen met onder meer Selmar de Roo, organisator van de Ramblas, zoals de Van Schaeck Mathonsingel tijdens de feesten genoemd wordt. Met bloemen van Blossum Flowershower, bekend van de bloemenregen op De Kaaij!
Zet het met chocoladeletters in je agenda en meld je aan voor ons Facebookevent om niks te missen: we gaan voor een prachtige editie van 16 t/m 22 juli 2022!

Editie 2022: 16 t/m 22 juli!

Met trots verwelkomen wij per 1 november Femke van Bennekom als nieuw lid van onze Raad van…

Schoon, toegankelijk en gastvrij openbaar sanitair: het lijkt vanzelfsprekend, maar tijdens de…

Van 18 t/m 24 juli staat Nijmegen weer zeven dagen lang op z’n kop tijdens de 55e editie van de…
Ben je je wachtwoord vergeten en kun je niet meer inloggen. We helpen je graag weer op weg.
Als er een account bestaat met het door jou ingevoerde e-mailadres is er nu een e-mail gestuurd om je wachtwoord te resetten.





