The B Machine


Disco Dancing. Dat IS The B Machine.
Al meer dan 25 jaar is de dinsdag van de Vierdaagsefeesten op Het Hertogplein gereserveerd voor "Disco Dinsdag" met The B Machine.
The B Machine speelt oude en nieuwe disco, want ook nu zijn Donna Summer, Earth, Wind & Fire, Diana Ross en Kool & The Gang nog steeds ‘hot’. The B Machine combineert deze discotoppers met nummers uit de 21e eeuw, zoals die van Justin Timberlake, Bruno Mars, CeCe Peniston en Robin S.
The B Machine maakt van ieder concert een feest en staat erom bekend altijd veel lol op het podium te hebben. Een superstrakke blazerssectie, een basis die staat als een huis en drie ijzersterke vocalen zijn een garantie voor een vette disco-party.
Are You Ready To Get Sweaty?!?
Thema


Hits van alle tijden
Of je nu van de 80's, 90's, 00's of 10's houdt, de beste classics vind je op de Vierdaagsefeesten!…
Locatie & podium


Hertogplein
Welkom op het Hertogplein: waar muziek en feestvieren voorop staan, van soul en pop tot schlager en…