16-22 juli 2022nijmegen

Programma totaal

Placeholder for Afbeeldingen VDF 2004 1 091Afbeeldingen VDF 2004 1 091

Van kleinschalig feest tot internationaal evenement

De jaren '20

18 t/m 24 juli 2020

B2M (met o.a. Rocco van De Staat) | Belinda & Patrick | Boomshakalak Soundsystem | Brace | Daria | DJ Radan & Parsiband | Enge Buren | Foxlane | Jeffrey Heesen | La Hoop | Naaistreek | Sven Ratzke | Marike Jager | The Originals | Pedro Luis & his Cuban experience | Victoria Viper en Amy Astoria | Waltzburg |

Zodra er meer duidelijkheid is over het programma van de komende Vierdaagsefeesten zul je dat hier vinden.

De 21ste eeuw - de jaren '10

14 t/m 20 juli 2012

Aaron Gill & Devon| Abstract | Africa Adama | Alex Jansen & Anelson | A-Lusion | Audio Bastardz | BeeVee b2b b4 | Billy the Kit | Bingo Players | Bjorad | Blue Grass Boogieman | BMC | Boeboe b2b Cisco | Brand live | Brian Loui John | Bridgeman | Charmante Kloodzakken | COC Nijmegen | Coone | Cream | Cuata Trio | Daan Kemperman | Daniel Sanchez | D-Block & S-te-Fan | Deepack |Devon K |DJ August | DJ Boom Shaka Lak Soundsystem | DJ CinCity Yazz | DJ Kako Da Ne | DJ Kara | DJ Phong T | DJ Shirazi | DJ Yuchi | El Mundo & SatoriFanny West | Floris van de Meer |Flowers Greenfield | Francesco Robustelli live | Frontliner | Gareth Emery | Garry Global & His Superhitsystem | Gevelconcert |Gila | Groove Line + video scherm | Grup Berkant | Grup Doguyorum | Harvey Al Dante & Bryan Cornish | Indiana | Jack in a Box | J-Flava | Jimmy Ouwens | Jochen Miller | Joey Daniel | JugadoresJulian Jordan | Karry White | Lephen b2b Aya | Lucien Foort | Marc Simz | MC Stretch | Mc Villain | Men in Black | Mitch Crown | Murv | Nupel Dansgroep | Orson Welsh | Ot Azoj | Ozzy Housebourne | Pascal Benjamin | Pure Sang | Ralvero | Real El Canario | Rebel Jam | Reckless b2b Obey | Richard Willa | Rik Lampe | Robbinyo | Roy Habets | SFFRMKRS Winnaar | Shermanology | Silky Bastard | Soul Shakers | Sound of Persia | Steve Sweet | Tammer | The Blackbeat Collective | The Flexican ft. MC Sef | The Partysquad |Timothy Fall | Tommi Benders | Trish Former Friends | Vato Gonzalez & MC Tjen | Viktoir | Vrian Loui John | Warren Fellow | William Smulders | Wonder | Wonderboys | Zawdi MC |

13 t/m 19 juli 2013

“El Kat O” / variété - circus | 100% NL muziektour | 30 Euro live | 4 days art 4 you | 6en8 Band | 8Ball Boppers | 90's NOW | Aanmoedigingsprijs straattheaterfestival EnschedeFringe / Aardblij | Aardlek - voorstelling Ommezwaai | Ad Colen Quartet | Adrian Schvarzstein - Green man Arg | Aesun | Afterparty Roze Woensdag | Akron/Family | Alela Diane | Alex | All Star Confusion | Allez Soldaat | Alvaro | Amber Arcades | Amber Roots | Amenra | Amstel live band Hillstreet | Andy Burrows | Annet Nikamp | Annie en Ringo | Antwerp Gypsy Ska Orchestra | Applejacks | Aron en Florian | Bevelander Bandexperience | Art-kids | Ásgeir Trausti | Ashes of Many | Austra | Aziz | Aziza | Baby Jade Brown | BadBadNotGood | Baer Traa Kwartet | Band Blind Date | Band Commercial Break | Band live met Henk Damen | Band Total Eclipse | Bart & Alex | Beevee | BB Bootleg | Beat it | Beethoven | Belle en Blaas / Walkact | Belly Painting | Ben Dirks en aansluitend het Genegenheidsduo | Bennie Solo Show & Jonny Gold | Big Nick | Bixiga'70 | Blackboxred | Blossum | Bob & the Mobiles | Bob Offenberg | Bone Lazy | Bonte Stoet/DJ Will_m | Boomshakalak Soundsystem | Bootleg Betty | Boundless | Breaking Leeves | Brian Chundro & Santos | Brian Loui John | Broadway | Burgers Zoo Kidsfestival | Burning Paris | Cabarot/Lotte Vermeulen | Camera | Camilla Spraksss | Camino | Campfire Collaboration | Cantamigo | Capoeira Luanda | Captain Hook | Caramel Partyband | Carolien Sloof | Cartoonparade | Cashmere Cat | Chris Lynam ZIM | Circus Mesjogge | Circusschool de Grote broer | Claude | Claustrofonie | Clemens van de Ven | Clown Albertino | Clown Popi verrast je | Club Soda | Coco's Monbile Popshow | Code Black | Coely | Colin Stetson | Collin Hoeve | Concrete Knives | Cooldown café | Cream | Da Tweekaz | Daniel Sanchez | Danielle Danker | Danjah | Danny Terp | Dario | Dave and Jono | David Scheidler | D-Block & S-te-Fan | DBS | De Bonte Stoet | De Draaifiets | De Dromen van KbenAlinie | De Fantastico's | De Jantina's | De Koe | De Rolero's | De Rooie Neger | De Stijle want | De Tarotdeskundige | De Tweede Speeldoos door Roos Rebergen & Torre Florim | De Wasmannen | De Witte Snor | Debby Marijnissen en haar mannen | Def P en Beatbusters | Dennis Gaens | Dennis vd Geest & Ronald Molendijk | Devon K. | Dexter XL | Diede van Overbeek | DJ 6en8 | DJ Armando | DJ Bitrate Unknown | DJ Boomshakalak | DJ Boris & DJ Sebastopol | DJ Faber | DJ Groovy Swing | DJ Kor | DJ Leroy Rey | DJ Mikes! | DJ Mo | DJ Pancake & Baas T. Met de Roze Reporter | DJ Paulo | DJ Phonc | DJ Psy (((c))) | DJ Robert Pauwel | DJ Silected VanDale + Social Dance | DJ Siquest | DJ Slowpoke | DJ Yuchi and friends | DJ Yuchi and friends matinee | DJ Zsazsah | DJ's Miriam en Eefke | Dnmf | D-Rashid | Drieketiers | Dries Roelvink | Duo blind date | Dyna | Earth Mk. II | Educatieve Plastic Soep centrum | Einfach Kurt | El Mundo & Satori | Elvis ‘O’ Matic | Elz Bakker | Enge Buren | Ernst en Bobbie: Soepkippenshow (ongeplukt) | Eva Almagor | Eva Serena | Fabers Foute Uur ft. Leo Locomontana | Fabian | Fanny West | Fat Cat | Feest DJ | Femme Vanille | Fepro Music | Firewoodz | Flat Out The Band | Floriaan Wempe Quintet ft. Willie Jones III | Floris van der Meer | Flow en CO | Forrestfunk b2b Mokarim | Fragment | Frank Boeijen | Frank Groothof | Frank van Etten | Franky Rizardo | Frontliner | Fruitylicious | Gary Jamson Band | Gebroeders Ko | Gelbart | Gevelconcert | Glamourama! | Glance Glitter Pop Coverband | Greg Millz | Greg van Bueren | Grooveline | Grup Kadro | Grupo Contrabando | Gruppo Grey | Guild Of Stags | Gular Sor feat Masivan | Guus | Hacride | Hakim | Hans Hamers | Hans Kap | Harm Rikken | Hausmagger | Havana d'Primera | Helemaal Hollands | Hendrick Jan de Stuntman | Het Drentse Boertje | Het Feestteam | Het kinderkunstwerk 'Thuisreizigers' | Het Leesplankje | Hike | Hillstreet | Hovo | Icarus Productions - Beach Patrol | Ignatz | Indiana | In-Phase | Insomnia | Internationale hoogmis | J.C. Satàn | Jaap Robben | Jaardu | Jacco Gardner | Jacques Herb | Jamento | Jamie Lie A Kwie | Janne Schra | Jara Holdert & Band | Jared Grant | Jeroen Kurpershoek | Jeroen Prinsen | Jeroentje | J-Flava | Jheron van der Heijden en Theo van Cleef | JM Jackmaster | Jochen Miller | Joey Hartkamp | Johanna Klaassen | John Keijer en Friends | John Rietberg | Johnny Romein | Jolanda | Jonas Hemmersbach Group | Jonathan Wilson | Jongleeranimaties | José James | Juan Sanchez | Judith | Jugadores | Julien Mier | June Noa | Jurassic Jazz | Kalima feat. Unannounced Guest | Kalipofoon | Karamelo Santo | Keessie B. | Keith Carnal | Keizer Skarel | Kenneth G | Kensington | Kensington ‘special acoustic show’ + Mattanja Joy Bradley | Kinderdisco | King Ayisoba | Kiss Kiss Club Special | Knol d Amour | Korrupt | Kris Berry | Kunststrand | La Banda Loca | La Fonque | La Formule du Baron | La Vondel | Lariba | Lavalu | Le FunQ on stage! | Leeways | LEGO festival | Lekke Band | Lesley Williams de André Hazes look-a-like | Lijn7 TV show | Linde Schöne | Loes Swinkels | Los Nederpop | Lucash b2b Trollface | Macondo Dust | Macondo Dust Band | Magic Showband | Maja en Christine | Makx | Mannheim | Mano- Avro Junior Songfestival 2010 | Manuel Zeeman | Marc Simz | Marcel Kooij | Marco den Hollander | Marianne de Bil | Marlous | Martijn van Iterson ft Young Talents | Marvin, Wesley Ponsen en Jill van Leeuwen | Mary Ocher & Your Government | Matilde Maussen | Matthias Romir | Mavgoose & Quin | Maykel Blanco Y Su Salsa Mayor | MC Arshi | Memphis Maniacs | Merchants of Moments | Meridian Brothers | Micel Rhebess | Michael Chitoe | Middeleeuwse dorpsgek | Midnight Juggernauts | Mike en Colin | Mini donkerbeleving van het muZieum | Minno Baartmans en Band | Minyeshu | Mireille Apon | Mirlen's Mad Ride | Miro | Mister and Mississippi | Monic Bakker | Monsieur Mobile | Moon Duo | Motown Monday | Moviemachine | Moving Art | Mr Rizzo | Mr. Vast | Mud City Trash Daddies | Myron | Nachtdansen | Naeim Meschian | Nanda Roep | Navarone | Near Earth Object | Nick de Vree | Nick Wijnand | Nielson | Nikovitsch | Noah | Noidy | Nouveau Vélo | Nuts | Obey b2b Styn | Obscure | Ode aan Hazes live Lesley Wiliams | On/Off | Only Real | Opmoc | Orientaalse dans Anouk/Sinem | Orlando | Orquesta Salsabor | Our Lips Are Sealed | OZO Zomer Swingfeesten | OZO Zomer Swingfeesten | Pardis Band | Party Beukers | Pascal Benjamin | Peggy Mays | Pete Mielinczek | Phacts | Phil en Grace | Piano & Co | Piet van der Pas & Peter DeJong | Pieta Post | Pieter Post | Pink Classics by Credible | Pink Dinners by Credible | Pinokkio & Gepetto | Plaatjesdraaiers | Plastic Guerilla | Plein Familie Dagprogramma | Pluto 34 | Postmodem | Power To The Pipo | Project Turtle | Puggy | Puresang | Qwark | Radboud Lopende Zaken | Raketkanon | Ramblas | Ran-D | Rangleklods | Rather Real | Rebourne | Rectum Raiders | Reload Live | Rene Kuppens | Richard Villa | Richie Reichgelt's | Jazz Republic | Rini Latex | Riverside | Rob Ronalds | Robbinyo | Robert den Hartigh | Robert Sand | RocketNumberNine | Rødhåd | Rolling Beat Machine | Ronnie Ruysdael | Roog | Rowwen Heze | Roy el Kei | Roze Lounge Terras | Roze woensdag / Doortocht Wandelmarsen | Ruizzz | Russkaja (at) Oostenrijk | Ruud Linssen | Saber | Salsa Tipica performances | Sam O'Neall | Sam’s kinderspeelparadijs | Santa Rosa | Sasja Brouwer | Saturday Sessions ft. - Saxotone en Friends! | Sax & Tracks | Saxotone's Groove Mission en ft. Mrs. Hips Band | Scubabianchi | Session | Sexy Sushi | Shaemless | Shermanology | Shigeto | Sick Individuals | Sidney Samson | Silky Bastard | Simone Kiekebosch | Sing us a Song | Sinkane | Siphon | Siyaya | Sjef van Puffelen | Sjoerd | Skindred | Skitzofrenix | Slamm | Small Talk | Smokestack | Smp | Snelle Jelle | So you think you can Shake it! | Songs of Aran | Soul Solution | Soular | Soulbeach | Spastic | Spijs en Gummi | Spilt Milk | Spinvis | Spy | Starkoo | Steampunk | Stefan Vilijn | Stickyfingers | Stijldansen in De Danssalon | Stiksoep | Stille disco | Stonerfront Nijmegen | Stoot! | Stuurbaard Bakkebaard | Styles | Suit And Tie Johns | Super City | Superdura | Suzy Dexter solo | Swindle | Talisker Two | Tall Tales Acrobatics | Tamikrest | Tangarine | Tassenparade | Teatro Pachuco - saxophone man | Terakaft | Tessa Rose Jackson | That's Cool | That's What She Said | The 7th-streetmenband | The B Machine | The Boston Tea Party | The Bucket Boyz | The Danceband | The Deaf | The Don t Let The Bed Bugs Bite Band | The Ferm | The Future begins now Tentoonstelling | The Mermads | The Moonlights | The Naked Sweat Drips | The Originals (ex-Coronas) | The Partysquad | The Recipe | The Spinshots | The Ticket | The Tour | The Wanderer | The Wytches | Theatergroep Hoi | Theo van Kleef | They Are The Radio | Thirty Dancing Outdoor | Tilt | Tma Trio | Tony Terrific & Danny Panadero | Traditionele Armense dans feat Urban en Orientaalse dans | Trafassie | Trikosis | Trio Caney | Trio Caney And Friends | Tripeo | Trixie Whitley | Truckfighters | Tuig - voorstelling Breekbaar | Turbulentie / Acrobatiek | Two Gallants | Ummet Ozcan | Uncle Acid and the Deadbeats | Urban Acadamy | Van de Ven/Van Bommel | Vangrail | Vato Gonzalez en MC Tjen | Vierdaagsemis | Vincent Leijen | Vintage Sound System | Visconcours Koningswedstrijd | Voor Galg en Rad | Voorleessessies | Voyage Sans Fin | Waal in Vlammen | Warm Soda | Warmwandelmuziek | Water | Waxfiend | Wayland ft. Falko on Sax | White Denim | White Fence | Wicked Jazz Sounds | Wife Beaters | Willem Barth | William Smulders Band | Willy Vetsap | Wir sind spitzen | Wolvon | Wonder | Yeeehaa | Yoeri Labee | You en Me | Zo Moeilijk | Zolarsem | Zomerexpositie | Zomerscherm | Zonne-energie |

12 t/m 18 juli 2014

11Thirty | 17o4 | 2 Brothers On The 4th Floor | 30Eurolive | 3FM studio | 3voor12 presents | 90´s NOW | Abba Fever | Abba Gold | Ad Vanderveen | Aesun | Afro-Bros | Afterpartees | Ahmad Shah Mostamandi‏ | Allez Soldaat (Björn van der Doelen) | A-Mazing Piano's | Amsterdam Klezmer Band | Anders met Sander show | André Hazes tribute | Andrew Mathers | Aristic Raw | Arthur Beatrice | Atmozfears | Audien | Aurifex | Awanto 3 | Aziz & Du Jour (Diskodip) | Bade | Badklaat | Barbara y Vai Ven Cubano | Bart & Alex | Bazga | Be Charm'D | Beat it | Beethoven | Beevee | Bells of Youth | Bennie Solo Show | Benskir | Beruchte Achelous Band | Bevelanderband experience | Biba Boerderij show | BierApp MeetUp | Big, Black & Beautiful | BigBird | Billy the Kit | BITSNBEATS | Black Flower | Blank Realm | Blarenbier! | Blue Mickey en Leander | Bluegrassband:Undertheroof | Blues'n'Roll by Ruben & Remy | Bob Color The Human Jukebox | Boekendomino | Bongomatik | Bonnie st. Claire kleurt Koningsplein Roze | Boston Tea Party | Braziliaans carnaval met Sambanda | Braziliaans stijl percussiegroep | Brennan Heart | Brian Loui John | Bruce Airhead (UK) | Bruze D'Angelo | Burung | Busy Lizzie | BZB - Band zonder Banaan | Caramel | Cas Ronckers | Cas Ronckers | Celebrating Sustainable Living | Cerebral Ballzy | ChimpieChamp | Cindy Peress & The Blues Heretics | Cinekid: filmvertoningen in de bus | ClubSoda | Code Black | Coldplace | Colin & Rachèl Louise | Colin van de Weteringh | Compromised | Conor Oberst & Dawes | Cream | Crystal Dream plays U2 | Danceband / Eurovisie | Dancin'in the Bigstreet | Daniel Cane & the Rebellion | Daniel Norgren | Daniel Sanchez | Danny Panadero & Tony Terrific | Dans clinic: Dans en muziek dag | Dans Dans | Dansen als Van Ouds | Dany Mary | Daryll-Ann | Dave van Well | David Douglas | Dawes | DBS | De Fanaat | De Gastvrouwen | De Grens | De Heeren Van | De Intenties vs. Gran Torino | De Platenbus | De Rolero´s | De Sjonnies & Bennie Solo | De Takkewijven | De Tropen | De wasmannen | De Witte Snor | Dean Saunders | Dear Mr. Man | Def P and the Beatbusters | Dengue Dengue Dengue | Dennis Benedict | Devon K. | Didadieren quiz: Dierendag | Die Power Buam | Die Super Tolle Schlager Schwestern | Dirkjan Deelen | Divasco | DJ Armando | DJ Faber | DJ Hans Wolters | DJ Jam Master | DJ Manuel Zeeman | DJ Marius | DJ Maurice | DJ Mikes! | DJ MovieMachine | DJ Slowpoke | DJ Stilo Santino | DJ Tony Terrific | DJ Yuchi and friends starring tonight | Dont let the bedbugs bite | Dora & Diego liedjes show | D-Rashid | Dries Roelvink | Drums United |Duo Bart en Alex | Dweilorkesten en sambabands | Dyna | Ebo Taylor | Edje Propetje en Bob de Beer | Een potje vet! Muzikanten van Hamelen | Eigenwijzer op het veld | Einfach Kurt | Elektric Heroes | Elito Reve y su Charangon | Elvis-combo | Enge Buren | Envine | Erica Greenfield | Erick E | Ernst en Bobbie's Soepkippenshow | Etan Huijs | Euro Cinema | Exposities | Falco Benz | Familievoorstelling Opera | Faramarz Assef | Feest DJ Jarnoo | FeestDjRuud | Fepro Music | Film: Foeksia de Miniheks | Firewoodz | Flako | Flat Out | Foeksia de Miniheks | Forrest Funk | foto-expositie | Fragment | Francesco Robustelli | Frequencerz | Frikandellenfestival | Fumaça Preta | Funk D | Funk- en Soulband | Gayvel concert | Gers Pardoel | Gevelconcert | GICE | Glennis Grace | Glitter Tattoos | Go Short filmvertoningen | Gonsofus | Good old fashioned Lover Boys | Gosto | Grimm Limbo | Groove Line | Ground Control | Gruppo di Pawlowski | Guilty Pleasure | Hackney Colliery band | Hallo Venray | Harvey Al Dante | Heksen hoeden knutselen: Goocheldag | Het Brandt | Het Feestteam | Heymoonshaker | Hi5Ghost | High Speed Rock n Rollband: De Nozems | Hillstreet | Hippy tree friends collective | Hiss golden messenger | Home Cookin | HOMO 100 ft. Miss Miracle en de Roze Reporter | How lilies grow | I Am Kloot | Ibizalounge | Icarus Perfomance Troupe – R’ood (AU) | IFAA op de Oase | Imca Marina kleurt Koningsplein Roze | In My Tree | In-Credible Resident Davy Brands | In-credible Sessions ft. The top (0)40 band | In-Credible Vinyl | Indyana | Internationale Vierdaagsemis | Intocht 4Daagse wandelmarsen | Intocht als Van Ouds | It Takes Two | Jaakko Eine Kalevi | Jack and the backalley bashers | Jacko & Iwan | Jacko & Tristan | Jacob van Hage | Jacqueline Janssen & Marcello | Jake Demain | Jantina's en Keessie B | Jara | Jay Hardway | Jazz Republic Invites | Jett Rebel | Jewelste | J-Flava | Jimmi Hueting Invites | Jochen Miller | Joe Kickass | John Keijer & Friends | Johnny Gold | Johnny Romein | JoKaa | Juellz | Juicy Jones | JumboJack | Kandidaat de Beste Singer Songwriter Van Nederland | Kasba | Kees van Hondt | Keessie | Keljet | Kelvin Klaassen | Kenneth G | Kensington | Kidsclub | Kidsfestival | Kidsloop, de WarmingUp met de Turtles | Kidsloop: Zumba for kids | Kika's Group | Kinderdisco!: Dans en muziek dag | Kindertheater: Goocheldag | King Kahn and the Shrines | Klaus Johann Grobe | Kleurwedstrijd | Knopje | Koenigleopold | Kolosta | KoR | Kraantje Pappie | Kruisje bij Van Ouds | Kussengevecht | Kutmah | La Banda Loca | La Fonque | La Fuente | Larry Gus | Laura Vane & The Vipertones | L'Chaim | Leeways | Lickety Split | Lieuwe Roonder & Ocker Gevearts | Lijn7 | LiteratUUR | Little Devil Allstars | Live Piano Bar on Tour | Loco Loco Discoshow | Lood De Kloot ft. Clif Bangs | Lottie Mae Jones ft. Get Lounged | Loud Garden | Lounge in the Bigstreet | Lucash & Siphon | M. Ward | M.a.r.c. | Maaike Ouboter | Maarten Soldaat | Magic Circus Comedy Show | Manilla | Manke Heinrich | Manuel Zeeman | Marc Simz | Marcel Verbeek | Mariska Petrovic & The Fat Bastards | Marsman | Mattanja Joy Bradley | Max Enforcer | Maynard Flipflap (UK) | Mdou Moctar | Me & Mr. Jansen | Medicine Maze | Meet & Greet met Hihahaan, Kiekeboekoe, Pipapony, Foeksia en SpongeBon | Meezingfilm: Mamma Mia! En Saturday Night Fever | Memphis Maniacs | Men in Black | Mental Theo | Merel Koman | Meryn's Project | Metro Mara | Mevrouw Tamara | Michael Prins | Michiel van Kampen | Middle Name | Mighty Oaks | Millionz | Milow | Mini Disco! | Miss Mira May | Miss Montreal | Monomyth | Mountain States | Mr. Polska | Musical Ruth (UK) | Muska | Muzieum-Zintuigelijke vakantie | Nacht- Portaal | Nachtdansen | Nariman & 6&8 band | Navarone | Nick en Simon | Nick Mulvey | Nick Wijnand | Nielson | Oase World Kitchen | Ochsen ft. Miguel Boelens | OctavePussY | Oderquis Reve y su Changui | Offshore Bob | Omar Souleyman | Onderwater disco met schuim en bubbels! | Orange Maplewood | Orquesta Salsabor | Oscar Rasco | Ottodelic | Out of Control | OZO zomer 30+ Swingfeesten | Party Criminals | Pascal Benjamin | Paul Scarto's Soul Show | Paul Turner | Piano&Co | Pianoshow en DJ live 80' en 90' | Pink Oculus | Pluto34 | Pompeya | Poor John | Potential Criminal | Proost! | Pro-Pain | Pure | Qindek | Q-Music the Party met Foute Uur live | Radboud Minicolleges | Raglan Roadworks | Ralph Wonder | Ramblas | Rawfoodz | Razzle | Rebourne | Reeko | Remove Before Flight | Rendez-vous | Request Live | RGGD Dj's | Rick & Olga | Rico & A.R.T. | Robbinyo | Rock 'roll Jonkies | Rockabillyband | Rolling Beat Machine | Ron de Ridder & Jeffrey Peters | Ronnie Ruysdael en zijn Rakkers | Roos van Nijmegen | Roy & The Rodjers | Roy Donders | Roze woensdag | Ruben Schaap | Ruud and the Funky People | Saint Motel | Samba Palooza | San Fermin | Sankoffa & Team Oullie | Sanne Seutter | Sapphire Slows | Satori | Saxotone's Groove Mission | Say yes dog | Session | Shaking Godspeed | Shane Alexander | Sharon Doorson | Shermanology | Sherrel & Pelle | Sidney Samson | Silky Bastard | Singer-songwriter Chishango | Skandaal | Skaters | Skitzofrenix | Smoking Chimneys | SMP | Snelle Jelle | Snollebollekes | So You Think You Can Shake It! | Soesjie Bar | Sofia Dragt | Son Lux | Songs of Aran | Soul solution | Soulid! | Soulmen's Party | Soundscape | Spongebob’s Sponzenstapelwedstrijd | Springkussen SpongeBob | Stand up! | Starfish | Starkoo | Stijldansen in De Danssalon | Strand Electric | Strasbourg | STTRBSTN & Mell Tierra | Styles | Sugar & Spice | Summerland | SuperSale | 't Feestpaleis in vlammen | T.I.M. | Talisker 2 | Tarotdeskundige | Taxidermist | TCHOM | Team Oullie | Teen | Terra Volta | That's Cool | The B Machine | The Bazzookas | The Black Marble Selection | The Bluebettes | The Bots | The Brat Pack | The Charts | The Coolquest | The Dance Classis Discoshow | The Dirty Daddies | The Dubfactory | The Flexican & MC Sef | The Fortunate Sons | The Inspector Cluzo | The Kevin Costners | The Moonlights | The Obsessions | The Originals | The Originators | The Partysquad | The Recipe | The Sneakers (UK) | The Stress | The Tour | The Very Very Nervous | The Young Beethoven | Thirty dancing Outdoor | Thomas Azier | Three Blind Wolves | Thunk | Timothy Fall | Tiroler Teufel | TMA | Tom Welling | Tomi y su Timbalight | Tommy Moustache | Tony Terrific | Treasure box | Trollface & Gingerbeard | Turbowolf | Turn up the 90s | Turne | TV Quiz: Fundag | Twenty 4 Seven | Twenty Sicks | Two for you | Ummet Ozcan | Urban Achievers | Vanavond niet schat! | Vangrail | Venice | Verney & Björn | Vierdaagsemis | Vierdaagseviering | Villa Zeno | Vintage Sound System | Visconcours (Koningswedstrijd) | Von Piekartzen, van Wort & Vrienten | Voorlezen en zingen met Foeksia | Voorlezen in de bibliotheek | Waal in Vlammen | Wallstreet Starclub | Warmwandelmuziek | Wicked Jazz Sounds | Wild sherry | Winkelen | Wintertuin Voordrachten | Wipneus en Pim | Wir Sind Spitze | WK Finale op LED wall: SambaBal | Workshop | YAN KOI & COLOR RUMBA | Z@ppelin Liedjesshow | Zamora | Zanger Gerald | Zap Mama | Zomerexpositie | Zumba: Dans & muziek dag |

18 juli t/m 25 juli 2015

10 Feet Up | 2 Brothers on the 4th Floor | 3FM 50% Guilty pleasure | ABBA Fever | Abba Gold | Achterdochtig (solo) | Acid Baby Jesus | Acids | Aesun | Afro Bros | Afterparty Roze Woensdag | Ali B | AMMO | And So I Watch You From Afar | André Hazes Jr. | Any Vegetable | Artistic Raw | Assorted Travellers | Atelier RAM | Audiofreq | Audiotricz | B.A.B. (Beruchte Achelous Band) | Baby Blue | Back To The 90s | Banganagangbangers | Barbara Blijlevens |Barbara y VaiVen Cubano |Baros en Kielen |Bart en Alex |Bassjackers |Beat It |Beau Damian | Beauties and the Beat | Beethoven | Ben Miller Band | Bennie Solo Show | BerkeyBeat's | Bieb survival | BigBird | Billie Rodney | Billy Hill | Billy the Kit | Blauwdruk: Damiano von Erckert, Lazare Hoche, Marcel Vogel, Thomas Elmore – live, Wendel Sield | Boeboe | Bongomatik | Bootleg Betty | Boston Tea Party | Brave Burgers | Brian Loui John | Broadway (partytime) | Broadway XL | BZB | Call it – Lacuna | Calling Twice | Calrec | Caramel Partyband | Cas Ronckers | Causes | Chairboy Invisible | Chalo Correia | Cherry Glazerr | Cirino Brown x Kabel | Cirque Valentin | Clay the Gray | Club ¡mm...! - Chancha via Circuito, Clap! Clap!, De Tropen | CLUB7 | Collin Hoeve | Come Again | Communions | Copycat | Coverband Foursensation | Coverband The Tour | Crawfish Fiesta | Crazy Daze | Da Tweekaz | Dagschotel: plat du jour campingtour | Daniel Cane | Daniel Cane and Rebellion | Danny Pannadero en Tony Terrific | Danny Vera | Dansen bij ThomTom | Dansen bij ThomTom: Military Ball | De Band | De BBQ Brandtweer | De Big Singles | De Charrel & Chantal Show | De Eerste de Beste | De Heeren Van | De Jantina's | De Kaaij & Boomshakalak Soundsystem Outdoor Festival | De Phillies | De Skaggerz | De Staat | De Top 100 van De Roze Reporter FT Funky Pete en Baas T | Dead Cat Stimpy | Digital Punk | Dirtcaps | Discipline x Lerrie | Diverse street acts | DJ Armando | DJ DADDY | DJ Jean | DJ Joost & Friends | Dj JP | DJ Jules | DJ Maestro | DJ Mikes! | DJ Movie Machine | Dj Sjauwet | DJ Tin Wish Tin | Dolly, I beg you pardon | Don and the Daunted | Donnerwetter | Doortocht wandelmarsen | Douwe Bob | Dramakings | Dries en Dave Roelvink | Drivah x Poke x Leroy | Dweilorkesttreffen | Eefje Sings! | Een goede reden | Einfach Kurt | Emilio Frias " El Nino" y la Verdad | Emmie te Pas | Enge Buren | Etan Huijs | Euro Rock | Eva Almagor | Eva Simons | Extince | Extrapool Klankkleur: Casper Electronics, Doron Sadja & Tomaga | Extrapool Nachtportaal: Jozef van Wissem, Ræppen & Strand | Ezra Furman | Fata | FeestDjRuud | Ferry de Ruiter | Final Friday | Flamingo Tours | Flatout | FLOZ | Foratrock: Monolord, Mars Red Sky, Sólstafir | Forever Pavot | Forrest Funk | Fragment | Frank Boeijen | Frank de Kleer | Franky Rizardo | Frontliner | Funk-a-Flex met DJ Boogie Buddah | Fÿl | GetU, Case Mayfield | GetU, Remmelt, Muus en Femke | GetU, Stef Classens | Gezellige muziek in de middag! |Give it Dub: BeeVee, DSB, Lost & Shiverz b2b |Glamourama | Go Short film program | Good Food Street | Gordon | GOSTO | Got the V!be | Groots in de Grotestraat | Groove Invaders | Grooveline | Guerilla Speakerz | Guilty Pleasures | Gwandoya | Happy Ouwer | Harrowfield | Hausse: Drvg Cvltvre x Dead Neanderthals | Hayzee x Leeroy | Hemelse "Ramblas" klanken | Hennes Latin foodcourt | Henzel en Vingerwerk |Het grote Shri op de kleine Kaaij. (USA) | Het Zusje van Debbie | Hezelstraat | Hezelstraten | Hiatus Kaiyote | High Tech Romeinen | Hike | Hillstreet | House Classix: Mark Wanders & Camiel, Pure | House of Drags | Houseclassics | Imre Griffioen | In-Credible Pink Summer | In-Credible resident Frank Capone | Indyana | Intergalactic Lovers | Intocht 4Daagse wandelmarsen | ITL | JackFire Live | Jacques Herb | Jake Demain |Jan Coppens | Jangle | Janne Schra | Jasper | Jasper Fioole | Jay Sunday | JazzRepublic Sessions ft. Kim Hoorweg | JazzRepublic Sessions o.l.v. Richie Reichgelt | Jetset Live! | jeWelste | J-Flava | Jimmi Hueting Trio | Joan Ellen | Jochen Miller | Joenis x Roscovitsch | Johhny Gold | John Keijer & Dennis van Veen, Koen Raadt, Mike Daane, Mystery Guest, Sasja Brouwers, Saskia Soulful | Johnny Gold Mega meesingshow | Juelzz | Jugadores |Just for the cat | Kamp Ras x Encore | KANT | Kees van Hondt | Keessie B. | Keljet | Kenny B | Kid Simius | Kidsfestival | Kidsloop | Kitty Meijer | Koken aan de Waal | Kovacs | Kraantje Pappie | La Femme | La Fonque | La Fuente | Lady Bee | Lakshmi | Lee Towers | Leeways | Leon B. | Lieuwe Roonder | Lijn 7 | Lippu | Lisa Kézér | Live at the Piano | Live Muziek | Livefields | Loes Swinkels | Lood de Kloot | Lotte Tissen | Lottie Mae Jones | Lucy LouLUX30+ |Macondo Dust Band | Magic Monday | Malky | Marc Simz | Marcel Verbeek | Maria Helena | Mariska Petrovic | Marit Trienekens | Marjorie Slooff en Merel Holleboom | Martijn Koelemeijer | Martin Tynus | Marvin Bradley | Mason | Master of Ceremonie: Brian | Masters of the Universe | Me & Mr. Janssen | Meijer, Geboers & van Bommel | Melissa Leijser | Memphis Maniacs | Merlijn uithof & Roy Loos | Military Appreciation Event | Mini Mobile Jazzclub | Mira May | Mizrakh | MmoozZ | Morning Daze | Motown Marbles | Mudboot Sessions | Music Meeting: Celeste/Mariposa | Muska | My Baby | Mylow | NankoSoul | Navarone | NEON @Nijmegen: the HOLI rainbow edition | Niek Pronk | Nielson | Nighttrain | Nils Fischer & Timbazo | Nimma Closing | NNENN | Noah | Noisecontrollers | Noisecult | Nowhere Near | Obnox | Odin | OG3NE | OH BOY | Oliver Alexander | Op Vuur en Vlam | Open podium | Openingsfeest ThomTom Tiendaagse | Openluchtfilm: Some Like it Hot (1959) | Orquesta Salsabor | Orson Welsh | Oscar | Oscar Rasco | Ovis | Ozark Henry | OZOzomer 7e editie | Paceshifters | Panique en Niels | Party Animals | Party into the Future | Paul Eppink | PEBB | Pedro and his Cuban Experience | Piano & Co | Piano Bar On Tour | Pieter Nabbe | Pitto – live | Pizzakat | Planet Rose: ESHU, PVNV – live, Shlømo | Platen op het plein | Please take my Ivory | PlusSupportAct | Pluto 34 | Porco Trio | Power to the Pipo | Proost! | Q-Music the 90'S Party | Q-Music the Party | Q-Music the Party met Foute Uur live |Queen Jelle |Queen Jelly | QWARK! | Rachel Green | Rachel Louise | Rackhouse Pilfer (IRE) | Radio Feelgood | Ramblas | Ramblas Theater | Rasa | Razz | RBF | Red Shoe Sessions | Redondo | Re-Play | Request Live | Rogier Pelgrim | Rolling Beat Machine | Ron Bruis & friends | Ronnie Ruysdael en zijn Rakkers | Rosalie Meijer | Rose Wood | Roy & the Rodjers | Royal Beat | Roze Woensdag | Roze woensdag 'De MANege 024' | Ruben de Groot | Ruben Schaap | S.S. Web (USA) | Sandra Pham | Sandyland | Sanne Seutter | Sarah-Jane | Savoy Room | Saxotones Grove Mission | Schweber | Sef | Session | Seven Eleven | Sgt. Friendly | Shaemless - winnaar Roos van Nijmegen | Sharon Doorson | Sher | Sher Careman | Shindig! | Short Tracks – Filmconcert | Sidney Samson x Onderkoffer ft. Mc Boogshe | Silver Saturday | Simon Titus | Sinas | Sing Along | Sinner & Songfighter | Slamm | Slow Bear Huddie (BEL) | Slow Steve | SMKMRKT | SMP | SOAK | Soeterbeeck - Drugs: de kreeftentrip van Sartre, Rock ’n Roll: waar is het ruige leven gebleven?, Sex: hoe bevrijd ben jij? | Soul Solution ft. David Dam | SOUL! | Spectrum | Spectrum: Davy Brandts, Dollkraut, Ferdi Blankena & Sense Unique | Spoonbag | St. Tropez | Stennes | Stijldansen | STOOT | Strings attached | STUFF. | Styles | Subp Yao | Subwalk | Sue The Night | Sugar & Spice | Sugar Lee Hooper | Superior | SuperSale | Swinging Sunday | TCHOM | Terra Volta | Tess Parks & Anton Newcombe | That's What She Said | The B Machine | The Benelux | The Bluebettes | The Charts | The Cool Quest | The Deaf | The Dirty Daddies | The Eastway | The Embrassibles | The Eternal Handshake | The Euros | The Ex + Fendika | The Fellas | The Flexican en MC Sef | The Flying Tygers | The Gimmick | The Growlers | The Heat | The HipHop Connection | The Holydrug Couple | The Incredibles | The Lighthouse | The Lucky Jukes | The Mariños | The Mighty Mocambos | The Moonlights | The Moonlights Matinee | The Mothmen - winnaar Kaf en Koren | The Mysterons | The New Tributes | The Originals | The Partysquad | The Recipe | The Slow Show | The Soft Moon | The Tributes | The V | The Very Very Nervous | The Womb | The Young Beethoven | Thijs Roseboom | Thirty Dancing | Thompson Bridge Band | Thrilling Tuesday | Tijuana Panthers | Tim McMillan (AUS) | Timothy Fall | Tobi Carter x Poke | Tom en Jame | Tomi y su Timbalight | Tommy Ebben | Tony Terrific | Toon Amazing Live | Toon van Mol | Toon's Piano's | Tourist LeMC | Treasure Box | Trendy Thursday | Trikosis | Triolence | Trip the Light | TRUNK | T-spoon | Turn up the 90's | Typhoon | Uhmet Ozcan | Uit-je-Gevelconcert | Underpants | Unknown Mortal Orchestra | van Ouds Kidsclub | Vangrail | Vato Gonzalez ft. MC Tjen | Vaudou Game | Vierdaagse viering | Vierdaagsemis | Voorlees 4-daagse | Voyage Sans Fin | Waaghals DJ Team | Waal in Vlammen | Walk Along | Wantigga | Wantima | Warmwandelmuziek | Waxfiend x Kabel x Leeroy | Weekend Warriors | Wicked Jazz Sounds | Wicked Pink Wednesday | Will and the People | Wintertuin Live - Boeijen, Donnerwetter, Arts, De Jong, Santiago, Van Lonkhuyzen, Linders, Fata, WaandersGuest, Shaemless, Schaminee, Te Braak, Bootleg Betty, Gijsbers, Van Delft, Pelgrim, Lentes | Wiplala | Wir Sind SPITZE | Xander de Buisonje | Yabani | Yellow Claw | Zino | Zomerexpo 2015 | Zonder grond | zZz |

16 juli t/m 22 juli 2016

& INCH & hair & nails | 10 Feet Up | Vierdaagse Foto Expositie | 2Unlimited | 3 of a Kind | 4-Sensation | 90’S NOW met Gary Global | Abba Fever XL | Abstract | Acids | Admin | Adult Soundz | Al Kent | Albert van Abbe | Alex Salvador | Alex Vargas | Altijd Onderweg | Andre Hazes Junior | André© Manuel | Animals As Leaders | Anouk Balins | Aphrodea | Aron & Sarah | Atelier RAM | Atmozfears | Audiotricz | B.M.W. Band Aruba | Baas T & Funky Pete Ft de Roze Reporter | BAB & de Beruchte Achelous Band | Baby Blue | Back to Hank | Banganagangbangers | Baobab Utd | Barbara St. James | Barbara y Vaiven Cubano | Bart en Alex | Bass Modulators | Bazart | Beans & Fatback | Beauties and the Beat | Beethoven | BeeVee | Bennie Solo Show | B-Front | BiBaboerderij Show | BigBird | Black Bottle Riot | Blanded | Blizzert | Bloemenregen | Boeboe | Boeren Bingo | Boeren Disco | Bökkers | Bongomatik | Boomshakalak Soundsystem | Bootleg Betty | Boston Tea Party | Bougenvilla | Brace | Brian. Master of Ceremonies | Broadway | Brotherhood Squad | Brothers of Mercy | Buurman en Buurman | BZB | Camden Candy | Cas Ronckers | Casa de Kao | Cesqeaux | Charrel en Chantal Show | Che Sudaka | Chloe& Toverkast | Cloud Cukkoo | Collin Hoeve | Comrade Winston | Con Brio | Condor Gruppe | Crazy Daze | Cream | Cream + Kamp Ras All Stars | Creatief werk van vluchtelingen | Credible& roze woensdag | Cymbaline | Cypro | Dancing in the Bigstreet | Daniel Cane & The Rebellion | Daniel Sanchez | Daniel Williamsen | Danjah | Danjah + Miggs de Bruin / Deux Deux | Danny Panadero Ft Tony teriffic | Dans mee met Jort Sport! | Dansen met Kikker | Dave | Davy Brandts | De 100 jaar 4daagse Pubquiz | De Band.nl | De Big Singles | De Bijtels | De Grote Karaoke Show | De Heeren Van | De Heeren van Aemstel Band | De Hoop Dance Vierdaagse! | De KoeWizz | De Platenbus | De Rolero’s | De Roze Intocht | De Sjonnies 25 jaar | De Skaggerz | De Vuilnismannen | De Walk Show | Dead Lord | Death Alley | Deep Down Low | Def Rhymz | Die Nerven | Dieux Pere | Dikkie Dik en de Taart | Dilara Karsch | Dirtcaps | Disci x Lerrie | Divers straattheater | Diverse muzikanten | DJ Armando | dj Baco Pirelli | DJ Casey Copa | DJ Davy Brandts | DJ Frank Capone | DJ Jan Hendrix | DJ Johnny Smoke | DJ Maarten W. & Lego Blockhead | DJ MovieMachine | DJ Phonc | DJ Rocket | DJ Silvijn | dj Slowpoke | DJ Smaakloos | DJ St. Paul | DJ Tim | dj Tin Wish Tin | DJ Tony Terrific | DJ’s choices | DJ’s de Tropen | Dollkraut | Donnerwetter | Donnie | Drivah | Drive Like Maria | Drumtastic Clinic | Duncan Do Nuts | Dunne Boef & Don Gio | Dutch Michael Jackson Tribute Band | Dutch Queen Tribute | Eadon |East Side Comedy Night | Easy Tiger | Easy-Going | Ecstatic | Eefje | Eigenwijze Mariken Maandag: Walk of Wisdom | Einfach Kurt | Einsteinbarbie | Elito Reve & Su Charangon | Endless Boogie | Enge Buren | Etan Huijs | Etes on The Sun | Eva Almagor en Lorrèn | Extrapool & Lichtzaal | Extrapool & Nachtportaal | Faarjam | Faberplein DJ’s | Fai Baba | Fam. de Bruyn | February Moon | Feest DJ Jarnoo | FeestDJRuud | Ferdi (Shipwrec) | Fiepbus | Fifty Foot Combo (BE) | Finale I am Hip Hop Festival | Flamingods | Flat Out | Flying Horseman | Foodcourt | Fotofinish op de rode loper | Fragment | Frank Boeijen | Frazey Ford | Fred en Ed |Freestyle Maniacs | Fresku |Friends & Music Collective | Funky Organizers | Gebroeders Ko | Gijs Idema Trio | GIO | Glamourama | Go Short Filmvertoning | Grassmoawer | Green hornet | Gregor Salto | Gremdaat brengt vreugde | Groova Palooza | Grooveline | Grooveline & Nielson | Guerilla Speakerz | Guitar Ray & Saxotone | GUTS | Guus Christian | HAEVN | Hama Jozef | Happy Note Society | Harco (Esc.rec.) | Harm Goslink Kuiper | Haus of ThomTom | Hayzee + Leeroy / Kimono | HeightsMeditation | Hendriks & Van Uum | Henzel | Het Feestteam | Het zusje van Debbie | Hilbert Geerlings / Nico met zijn kliko | Hillstreetlive | Holl & Rush | Hottub Heroes | I am Hip Hop Festival | IAMS1 + Kabel / Roscovitsch | Identity Circus | Indyana | Intervals | Intocht 4Daagse wandelmarsen | IR-SAIS | Irwan | JACKAL. & Mindy | Jake Demain | Jambinai | Jan Coppens | Jan Smit | Jangala (Chocolade) | Janique & Niels | Janne Schra | JazzRepublic Sessions | Je M’Apelle Pasquinel + Poke / Bress | Jeroen Kant & The sheriffs | J-Flava | Jimmi Hueting Trio ft. Dick de Graaf | Jo Goes Hunting | Joan Ellen | Joan Fort 4tet | Jochen Miller | Joenis | Joenis + Poke / Bress | John Carrie en Elise bos | John Coffey | Jordi Repkes | Jorg (Lomechanik) | JOY | JP | JSPR | Judith & Dieke | Julia and the crowd | Julian Cross | Juneville | Junkestra | Kamagurka & Vliegangst op de pechstrook | Kant | Keep the blues alive | Kees van Hondt | Keljet | Kids Disco Show | Kidsloop | Kika Sprangers | Kinderhaven | Kinderprogramma | King Mud (USA) | Kippenkermis Jeugdtheater | Kirstie DiAlegria | KissKissClub | Kitty, Daisy & Lewis | Klangstof | Klassiek goes underground: Nijmeegs Mannenkoor, Noviomagum Wind Orchestra, Symfonie orkest | Kraak & Smaak | Kunstenaars van Kunstmagazijn | La Fonque | La Fuente | La Hoop op De Kaaij | La Party Fantastique de Orson Welsh | Lain Barbier | Laura Kits | Leon B. | Leonie Staman | Leonie Tielemans Group | Less Win | LEV | Liesbeth Pepels | Lijn 7 | Lili Grace | Lindenberg Talententuin | Lisake | Live muziek | Liz & Richards | Loco Loco Discoshow | Los Blancos | Los Pirañas | Lotte Tissen | Lounge in the Bigstreest | Lowriderz | Loyle Garner | Lucas Hamming | Lucash | Lucius | Lucky Fonz III | LuisterRadio2 op SMKMRKT | Luna Ludmila | Maarten Voortman Trio | Macondo Dust Band | Madagaskar | Madison & Haigh | Maison du Malheur | Mannen van Oranje | Marit Trienekens | Mark Wanders & Camiel | Marleen & Sander | Mason | Massimiliano Pagliara | Matthijs van de Ven | Mdou Moctar | Medaille uitreiking Kidsloop | Melissa Leijser | Melle Jutte | Memphis Maniacs | Mental Theo | Merel Marcouse | Meru | Meryn Bevelander Band | Mevrouw van Heck | Michel Banabila | Mightyfools | Mijnheer Funkel | Mild Sherry | Military Appreciation Event | Military Ball | Mindy | MmoozZ | Moksi | MONO | Montis, Goudsmit & Directie | Moon spark | Mozarella | Mr. Smit | MT Bottles | Mudboot Sessions: Jack and the Weatherman, Marten Fischer | Museumnacht & Dansen tussen de kunst | Musical Sing Along | Muska | MY BABY | Nairobi Golf Kid | Nanko Soul | Navarone | Nicky en Simone | Night Flight To Rio | No Amps Allowed | No Way Back Soundsystem | Noisecontrollers | Nowhere Near | Nozems | Oddisee & Good Compny | Odin | Ontmoet en begroet | Optreden Frisz | Orquesta Pegasaya | Orquesta Salsabor | Otto Lagerfett | Out Of Control | OZO Swingfeesten | Pablo Valentino | Palo! | Panville | Party Animals en Scooter Experience | Party into the Future | Pascal Benjamin | Pascal Rikkers | Paul Elstak en Dune | Paul Eppink | Paul Hoefsloot & Frank Gunsing | Paula Temple | Peanuts | PEBB | Pedro and his Cuban Experience | Pega Monstro | Piano & Co | Pim en Pom spelen buiten | Pip Alblas | Plees to be | PlusSupportAct | P-Money | Potato | Power to the Pipo | Powertoolrace | Prijsuitreiking spel & De Bar | Prime | Protomartyr | Prunk | Pumarosa | Pure | Q-Music the Party | Q-Music the Party met Foute Uur Live | Quintin909 | Rachèl Louise | Radboud Reflects | Radical Redemption | Radio 2 Live | Radio Days | Ramblas | Ramblas Blackbox | Ramblas Cinema | Ramblas Foodtrucks Festival | Rather Real | Rats on Rafts | Realistische portretkunst | Rectum Raiders | Red Blend | Red Shoe Sessions | Reis door de tijd | Re Mo | Reza Athar | Rik en Olga | Robin Borneman | Rodaan Al Galidi vertelt verhalen | Roest | Rogier de Avonturier | Rolling Beat Machine | Romy Monteiro | Ronnie en zijn Rakkers | Ronnie Flex | Roots Rising | Roy & the Rodjers | Royal Beat | Roze Woensdag / doortocht wandelmarsen | Ruben de Groot | Ruben Schaap | Sadclaw | Sam Rodrigues | Sandyland | Saxotones Groove Mission | Schilderkunst & Jos van Riswick, Frank Tarenskeen en Jos van Riswick | Seramic | Serge Villain | Session | Session & Jeroen van der boom | Sevn Alias | SGM Ft. Mrs Hips | SGT. Friendly B2B Vingerwerk | Sher Careman | Sick & Djoevenile | Simon | Sinner& theSongfighter | Small Talk | Smokey Joe & The Kid | SMP | Snelle Jelle | Snollebollekes | Songs for the darkest night: Lea Kliphuis, Marinus G de Valk, Robin Borneman, Zamora | Soul Solution | SpOenk | Spongebob onderwater disco | Sponzenstapel contest | Stan de Vierdaagseman | Stijldansen | Stoere mannen, sterke verhalen | Stoot | Storksky | Styn |Subp Yao | Summerland | Super Natural Selection | Suzan & Freek | Sven Hammond & IV |TCHOM | Terra Volta | Testlab on Toer | Thaïti | That’s What She Said | The B Machine | The Battle | The Biarritz Boys | The Brahms | The Budos Band | The Charts | The Charts | The Common Linnets | The Dirty Daddies | The Euros | The Favorites | The Fellas | The Fire Eaters | The Firm | The Galaxy | The Gospel Sessions | The Groovedoctor | The Guilty Six | The Jig | The Jugadores | The Lucky Dukes | The Moonlights | The Motown Marbles | The Originals | The Originals & Waylon | The Partysquad | The Rooftop Willies | The Ruby’s unplugged | The Sheepdogs | The Super Soakers | The Tour | The Tour & Wolter Kroes | The V | The Void* | The Wedding Crashers | The Wetnecks | The Young Beethoven | The Young Beethoven & Gordon | Theater Tique | Theatrale muziekbar | These People | Thirty Dancing | Thomas Elmore | ThomTom Ontwaakt | ThomTom’s Biggest Buiten Bingo | Thunk! | Tim Knol | Tim McMillan (AUS) | Timothy Fall | Tin Wish Tin | Tinus Hoekstra | Together Pangea | Tomi Y Su Timbalight | Tommy Wieringa | Tony Jordan Show | Tony Junior | Toon’s piano’s | Totally Spice | Toveren met ballonnen Show | Trafassi | Travel Syndicate | Troubadour Anouk Balins | Try | Turn up the 90’s | Twenty 4 Seven | Uit-je-Gevelconcert | Ummet Ozcan | Urban Dance Academy | Vangrail | Vangrail & Xander De Buisonjé | Vato Gonzalez & MC Tjen | Vezpa | Victoire x Festus | Vierdaagse Foto Expositie | Vierdaagsemis | Vinylmarkt ft. Vintage Sound System | Voor 1 dag ben ik boer | Voor Galg & Rad | Voorlezen: Boris en Barbara & Nijntje | Vreemde Vogels | Waaghals: Daan & Luuk, Peer & Co | Waal in Vlammen |Wallpaper music | Wandel door de tijd | Washington | Waxfiend | Weekend Warriors | Wereldrecord Speeddaten | Wicked Jazz Sounds | Wietske Vogels | Wild | Wild Sherry | Willy Vetsap ft. Lucas Martinez | Wim Daniëls | Wintertuin Live | Wipneus & Pim | Wir Sind Spitze | Wivvamilie | Woody & Cat | Writist | Wurtz | Yeeehaa | Yung Felix & Tellemst | Zany | Zitakula | Zomerexpositie | ZooN |

15 t/m 21 juli 2017

2nd State | 365GRIND | 45ACIDBABIES | Abseilen van de Sint Stevenstoren | Acoustic Energy | After Walk Drinks met live DJ's | Afterparty Roze Woensdag | Aires Colombianos | Alaskans | Aldous Harding | All the king's daughters | All Them Witches | Alpargata | Alpargata | Altin Gün | Amber Arcades | A'meezing Karaoke Night met Davide en Marc | A-meezing Piano's | André Hazes | Angel Yos y la Mecanica Loca | Anna Meredith | Astros de Mendoza | Automatic Sam | Avanti Display - Spurting Man | B & The Pack | BAB: Beruchte Achelous Band | Baby Blue | Back To The 90's | Banwakaboom | Barbara y VaiVen Cubano | Bart en Alex | Baskar | Belgrave | Bennie Solo | Bij er Bij | Billy @ De Kaaij | Bjarke Ramsing | Björn van der Doelen | Björn van der Doelen trio | Blauwdruk | Bloemenregen | Blue Marble | Blues Bastards | Bodypercussie | Bökkers | Boomshakalak Soundsystem | Bootleg Betty | Brass Rave Unit | Brian | Broederliefde | Broken Brass Ensemble | Brotherhood | BuitenBingoBonnenshow met Peggie en Meggie | Butler op Stelten | BZB | Canshaker Pi. | Cas Ronckers | Casper en Emma op safari | Causes | Christa Kerdijk | Christa Kerkdijk | Circusspeeltuin | Claudio Jr. de Rosa Quartet | Clint Eastbird | Cloud Cukkoo | Collin Hoeve | Conner Youngblood | Copycat | COUTURE | Crashing Bats | Crying Boys Cafe | Cultuurterras met Pretkok Leo | Cynbel | Dakota | Daniel Cane | Dansen bij ThomTom | Daphne Schminkt de Kaaij | Daredevils | Darlyn | DAS Festteam | De Danssalon | De fietsende schoonheidsspecialist | De Grote Karaoke Show | De Heeren Van | De Heeren Van Aemstel Band | De Kaaisjouwers: Frank Antonie van Alphen | De Mannen van Oranje | De Raad van Toezicht | De Stilte | De StringKings | De Tante Joke Karaoke Band | De Thuisband | De Tropen | De vrienden van NBF Live | Waal in Vlammen | Declan McKenna | Deejay Mr. X | DEEP DOWN LOW | Def Rhymz en DJ Steelo | Distemper | Dito 2000 party | Dj Anita | DJ Daddy E The Zone | DJ Jay Vida | DJ Lourenz | DJ MovieMachine | DJ Orson Welsh | DJ RIEG! | DJ Rintz & Beekeeper | DJ Yuchi, DJ Joost & friends | DJ's Wipneus & Pim | Donnerwetter | Don't Forget the Joker | Doppler Trio | Drift Block Party | Drugdealer | Duende | East Side Comedy Night | Eefs Voetmassage | Een Goede Reden | Efe Erdem Quartet | Einfach Kurt | Electro Swing Club | Ellen Smets Theater - Broemmm! | EmmerTrommelen | EMP | Enge Buren | Eocene | Eva Almagor | Expeditie Eiland | Fake ID | Fam. de Bruyn | Feest Peter | FENN | Fire Eaters | Foodstreet | Foodtrucks op Ramblas | Foresight | Fragment | Francobollo | Fratsen | Friends and Music Collective | Fullstop Acrobatics - Outside the box | Fusca | FUUKI | Gaye su Akyol | GeoLeo & de Druktemakers | Gideon Tazelaar Trio ft. Aidan Lombard | GIO | Golden Dawn Arkestra | Groove Invaders | Guitar Ray & Saxotone | Harro van Lien Producties - Woeste Willem | Heel Holland op z’n kop | Hendriks & Van Uum | Hennes Latin Foodcourt | HER | Herman Brusselmans | Hertogh | Het Feestteam | Het Gevelconcert | Het Kleine Theater - Het Zigeunermeisje | Het Zusje van Debbie | HOERA | Hottub Heroes | House Classics | House Of Rock | Human Library, ontmoet je vooroordeel | IAMS1 | IDLES | Iguana Death Cult | Intocht 4Daagse wandelmarsen | Iris Penning | IRSAIS | It all started in the nineties | ITL | IVAR | J. Bernardt | James TW | Jamila Faber | Janique & Niels | Janka Nabay & The Bubu Gang | JARA | Jay Vida | JazzRepublic Sessions | Jeffrey Stappers | Jelle B | Jo Goes Hunting | Jody Bernal | Joep Beving | John Frost | Jon Tarifa | Jules Deelder | Julian Sas | Kala Fireshows | Karen Elson | Kate & Pasi - Suhde | Katinka Polderman - Polderman tiert welig | Kay Geurts | Kees van Hondt | Keessie | Kel Assouf | Kennèh | Khalil Toumi | Kimonomandem | Kingsta | Klassiek goes Underground: Het Symfonieorkest Nijmegen, Nijmeegs Mannenkoort en Noviomagum Wind Orchestra | KloosterKino | Knarsetand | Knopje | Koen Raadt| Komodo | Kraantje Pappie | La Bella Tour | La Fonque | La Hoop | Lara Kroon | Las Tapas | Laura & Strings | Lee Fields & The Expressions | Leeways | Let's dance at the Arsenaalplaats | Levi Manner | LGDC | Liberati Quartet | Liedjesfabriek Pubquiz | Lights Crossing: Atelier Veldwerk | Lijn 7 | Lindenberg Talententuin | Lindy Hop taster door JazzOut! | Lisa Kezer | Lisa Lois sings Adele | Living Room Heroes | Liz Francis | Loco Loco Discoshow | Loes Swinkels & Pieter Klaassen | Louwie | Macondo Dust Band | Mammút | Marc Straten | Maria Dolores | Marina Tadic | Mario Batkovic | Mario Marini | Marit van der Lei Nextet | Martin Vincken | Marvin Timothy | Mattanja Joy Bradley | Maurice van Hoek | Maykel Lopez y su | Nueva Dimension | Mc Fois - Amami | MC HGH/Noize | Meatbodies | Melissa Leijser | Memória de Peixe | Memphis Maniacs | Meneer Monster | Merel Marcuse | Michelle David & The Gospel Sessions | Mike Daane | MILO | Mindy & The Good Vibes Society | Mira May | Miriam & Eefke | Miss. TiQ | Mister and Mississippi | MmoozZ | Moise Gonzalez | Mokumse Danny | MONK! | Moon Moon Moon | Morton Railroad | Mozarella | Mr. Nice Band | Mud City Trash Daddies | Navarone | NBF goes Pink hosted by Snorella WC | Night Flight to Rio | Nimweegs Artiesten Festival | Nimweegse Dag - Voor Nijmegenaren, door Nijmegenaren | NNENN | No Amps Allowed | NootScenario | Nouveau Vélo | Nuclear Dress Code | OG3NE | Open instuif circus | Orquesta | Pegasaya | Orquesta Salsabor | OZOzomer 2017 | Pancake & Friends | Party Animals | Party Criminals | Paul Eppink @ O'Mill | Peanuts | Pedro Luis and his Cuban Experience | Pierce Brothers | Pierre & les Optimistes | Pieter van der Zweep | Pip | Pip Alblas | Pip Blom | Planet Rose | POKE | Pomrad | Popgunnn | Power To The Pipo | QV Nijmegen | Radboud Reflects | Radboud Universiteit | Radboudumc - Hoe pijngevoelig ben jij? | Radio 100% NL | RawFoodz | Rectum Raiders | Roelofs, Meijer & Van Bommel- Hammond Trio | Rolling Beat Machine | Ronald Snijders | Rondé | Ronnie Ruysdael & z’n rakkers | Ronnie's Bizarre Jubileumshow | Roots Rising | Roots Take over! | Roy & the Rodjers | Royal Beat | Roze Woensdag | Ruud Voesten Trio ft. Ben van Gelder | Sam.Wyze | Sandra Swart | Sanne Willemsen | Sanne Zweije – TRUI | Sarah en Aron | Satori & The Band From Space | Saxotones Groove Mission | Schrijvers in de Stevenskerk met A.L. Snijders, Özcan Akyol en René ten Bos | Sebastian Estrada | Sewage Farm | Shariffa Indiana | Sher | Sheraoke | Shobaleader One | Shorty Jetson &his Racketeers | Sinas | SJOEHAD X MOORE | Smell the Horse | Smooth Operators | Snollebollekes | SOME OF US | Son del Barrio | Songbird | Soul Solution ft. David Dam | Soul Train and Berget Lewis | Soul Train with Loa’s Lane | Soul Vamp | Soular | Soulbeach | Spidergawd | Steffen Morrison | Steve Blaze | STOER: La fiesta de las flores y las palmas | Stories from the future | Sugar & Spice | Summerland | Super Bellenblaas show | Supermoon | Supersonics | Suzan & Freek | Sven Ratzke & band in concert | Sweaty Disco & The Queens | Swing Reunion | Tamino | Taveneer | TenTemPiés | Tequila Waves | Terence King & The Pillars of Society | Terra Volta | Tetra-Town | That's What She Said | The Amazons | The Battle & DJ | The Buzz | The Charts | The Cheesy Heroes of Music | The Dawn Brothers | The Dirty Daddies | The Don't Let The Bed Bugs Bite Band | The Drive | The Dutch Queen Tribute | The Euros | The Favorites | The Fellas | The Gas House Gorillas | The Grand East | The Guilty Six | The Homesick | The JB Experience | The Lucky Dukes | The Mauskovic Dance Band | The Moonlandingz | The Mule Stompers | The Mystery Guest | The Naked Sweat Drips | The Originals | The Ragtime Rumours | The Recipe | The Rolling Beat Machine | The Square Keys | The Stax Soul Survivors | The T.S. Eliot Appreciation Society | The Tour | The Vintage Caravan | The Wetnecks | Thirty Dancing Outdoor ft. Erik de Zwart en Turn up the 90's | THUNK! | TijgerBROOD | Tim Dawn | Tin Wish Tin | Tollak | Tom Lormans en Daphne Malta | Tomi y su | Timbalight | Tommy Moustache | TOO MANY ZOOZ | Toon's Piano's | Trikosis | Turn up the 90's | TUTTI | Tuxedo Buck | TVÃ… | Twenty 4 Seven | Überhaupt | Underpants in the Jungle | Uniek met live muziek | Van Ouds Kidsclub | Van Ouds MuziekBingo met Juffrouw Evergreen | Vengaboys | Venice Beach aan de Waalkade | Vezpa | Via Electronica | Vierdaagsefeesten Kidsloop | Vierdaagsemis | Vinchenzo | Vinyl Markt | Vinzzent | Voice of Monk | Voorleesvoorstelling op het Kidsplein | Voorlezen op het Kidsplein | Vurro | Waal in Vlammen | Walking4Weekend | Warung Aziez | Wicked Jazz Sounds | Willie Darktrousers & De Splinters | Wintertuin | Wir Sind Spitze | Wolter Kroes | WTF x GiD | You Should Get To Know Us | YoungGanster; Old Gangsters Never Die | Yvet Jody | Zeyna | Zitakula | Zomaargasten met Patrick Nederkoorn en Oscar Kocken | ZomerExpo | Zonder Grond

14 juli t/m 20 juli 2018

024 Live Band met Jan Vayne | 200% Rebergen | 90’s Are Back For Good | 90’s on Request | A Balladeer | A Meezing Piano’s | About the Bush | Abseilen Stevenstoren| Afro Bos | Afterparty Roze Woensdag | AGOGO | AlascA | Alex Monotya en RecordJack | Alexa Roeka en Blue Mickey & Leander | Algiers | Altrego – Baron Otto von Tounix | Amazing Epics | Andi Otto | Andre Hazes | Andrew Ellis | Annie & Gringo | Antonio | Any Vegetable | Archie’s Grand Adventure | Arjan Koenen | Artiez | Baby Blue | Baer Traa | Balkanova Orchestra | Baloji | Barbara Y Vaiven Cubano | Bart & Alex | Bas de Waal | Bass Chaserz | Bastiaan Luning & Frank van Bussel | Be Charmed | Beach Bar & Swimming pool | Bennie Solo | Benny Lava | Between The Jars | B-Front | Bianca Frieling | Bizzey | Blauwdruk x Het Labyrinth | Bloemenregen vanaf Waalbrug | Bloomahakalak Soundsystem X De Kaaij | BODEGA | Boef | Boomshakalak x Labyrinth | Borokov Borokov | Boss Brothers | Brainpower | Bringing Home the Bacon | Broda $ Broda | Broken Bass Ensemble Boog | Brood op de Plank | Brotherhood Squad | Buitenbios: La La Land | Bülow | BZB | Café Bar Gezellig | Cannibale | Canshakes Pi | Carly E. | Carmine Queen | Cas the Band | Cassivs | CHAMOS | Charlie & The Lesbians | Charly Lownoise & Mental Theo Live | Chelsea Wolfe | Cherry and the Sugarstuds | Chimp | Chocolade x Labyrinth | Christa Kerkdijk, Mike Daane & DJ Rieg | Claire Lyons | Claw Boys Claw | Clean Pete | Clockartz | Clod! | Closing Night met Orquesta Pegasaya | Club de Ville: Pacific DJ’s | Club de Ville: Yallah Yallah | Club Zero | Clusterfuck | Coen van Dijk | Collin Hoeve | Compagnie Mobiel – Sulky M1 | Compagnie Mobilette – SAFE | CREAM | Crooxs | CYPRO | Da Tweekaz | Daisy | Daniel Crane | Daniel Docherty | Dansen als Van Ouds | Dansen in de Club de Ville | Dansen op ’t Strand | Daredevils | Darlyn | Das Sound Kollektiv | D-Attack | Davy Brandts | Day-off | D-Block & S-te-Fan | De Baron | De Big Singles | De grote ‘Ik hou van Holland’ Bingoshow | De Grote Karaoke Show | De Liedjesfabriek | De Likt | De Lindenberg presenteert | De Rode Comcommer Beats | De Sjonnies Kelfkensbos | De Stijle, Want - Toni Ronadoni | De Swing op ’t Eiland | De Thuisband | De Vreemde Praktijk | De Weekendschool | Dianne Verdonk | Dieux Pere | Diggy Dex | Dirtcaps | Dirtroadmusicband | Disco Daddies | DJ Andrikovic | DJ Armando | Dj Arno Dance Classics | DJ Crew on Tour | DJ Da Funkee Homebro | DJ Ewa | DJ Guus | DJ Jan Hendriks | DJ Johnny Smoke | DJ Mikes | DJ Oker | Dj Orson Welsh | DJ Pure | DJ Ronnie | DJ Socrates & Irfie J | DJ ThomTom | DJ Timmie Tropical | DJ Yorrit Bling & Irfie J | DJ’s Kansloos & Schuifdicht | Domingo Y Su Groupo Ireme | Don and the Daunted | Don’t Forget the Joker | Donny Benét | Donny van de Roest | Dr. Meraki | Dr. Phunk | Dr. Rude | Drift x Labyrinth | Drivah | Duende | Dullmea | Durand Jones & The Indications | Dyna | Easy Tiger | Emilio Bestevez | Enge Buren | Etan Huijs | Eve! | Evil Empire Orchestra | Extrapool & De Perifeer DJ’s | Fam. de Bruyn | Feng Suave | Ferry de Lits | Fiesta Macumba x The Como | Figgie | Flava | FNMLAS | Folamour | Foute Vinylshow | Fragment | Frans Duijts | French Concession | Friends & Music Collective | Frontaal | FullScale | Funk D | Funk-a-Flex | FUZ | Gasper Nali | Gertjan Wels | Gifter | Good Food Street | Gottfried di Franco | Green Capital Plaza | Groots in de Grotestraat | Groove Invasion #6 | Groove Swing | GrooveCircus | Guido Möbius | Guilty Pleasures | Guus Doggen | Hackensaw Boys | Hardstyle Pianist | Haus of ThomTom | Hendrick-Jan de Stuntman & Merel Kamp | Henk Dissel | Hennes Latin Foodcourt | Het Feestteam | Het Gevelconcert | Het Muller Kwartet | Het Zusje van Debbie gaat schatgraven op ’t Eiland | Holsaby Kapel | House of Heels | Housewives | Huiskamer concerten | Huub van der Lubbe | Imarhan | Imca Marina | Indyana | Intocht 4Daagse Wandelmarsen | INU INU | Iris. | Irwan | LudoWic | Jacin Trill | Jack $hirak | Jack Jameson | Jackfire | Jacqueline Govaert | Jaman | Jamento | James Burki | Jan Terlouw Junior & The Nightclub | Jan Tol | Jannes | JARA | Jay T & $ND | Jay-Roon & The Loose Ends | JazzRepublic Sessions | Jeangu Macrooy | JeBroer | JEF and the Pennies from Heaven | Jeffrey Heesen | Jeffrey Stappers, Koen Raadt & DJ Rieg | Jeffrey Stappers, Mike Daane & DJ Rieg | Jelle B | Jessy Arjaans | J-Flava | Jo Carley and The Old Dry Skulls | JOHAN | John de Bever | John West | Johnny 500 | Jon K b2b Orpheu The Wizard | Jones | Joni Sheila | Jorn Luka b2b STØRM | Joshua J | Jugadores | Jung An Tagen | K’ribe | Kaaij Disco | Kaaij Klassiek | KAUW | Kay Geurts | Kees van Hondt | Keessie B| Kelvin Klaassen | Kevin Morby | KIA | Kidsclub | Kiss Kiss | Kittiwake | Kluun: Stoere mannen, sterke verhalen | Koen Raadt, Mokumse Danny | Komodo | Koninklijke Zangvereeniging Nijmeegs Mannenkoor | Koos Alberts | Koosje Busters | Korfbal | Kraantje Pappie & Wulf | Kracht | Kris Kross Amsterdam | Kruidkoek | Kymé & Chun | Lange Frans en John West | Lara Kroon | Laura Kits | Leafs | Levi Manner | Lewsberg | LGDC | Lijn 7 | Lil’ Kleine | Lilly King | Linde Schöne | Literaire Performances | Literaire Stoelendans | Living Room Heroes | Liz Francis | LNY TNZ | Loco’s on the beach | Loïs Lane | LOLA | Los Calxunxos Tuyos | Los Mirlos | Lotte Walda | Luc Bovend’Eert | Luminite | Maan | Maarten Voortman Kwintet | Maarten W | Mamas | Manege for gay and openminded party people | Marc Klein Wolt & The Hubschrauber stijgen naar eenzame hoogte | Marc Simz | Marco Apicella Trio | Maria Goosen | Mario Marini | Mark Wanders & Camiel | Marlon Williams | Martijn Kardol – Bang | Martin Vincken, Ricardo & DJ Rieg | Martino Kluitmans | Marty Reyes | Marutyri | Marvin | Max Enforcer | Maykel Lopez Y Sun Nueva Dimension | Meercat Wintersoord | Meis | Memphis Maniacs | Men in Black | Merkwááárdige Verhalen | Metal Theo en Totally Spice | METHANFEMINE | Mightyfools | Mike Williams | MilQ XL 2018 – Opening Party Roze Woensdag | Mindy Live | Mirthe Dokter & Tim Hammer – De Balts | Mokes Trio | Mokumse Danny, Christa Kerkdijk & DJ Rieg | Monophonics | MONOSMKMRKT Labyrinth | Monotrail | Mooi weer op straat | MOOON | Mount & Goat | Mr Belt & Wezol | Mr Voyage | Mr. & Mr. Burn – Ramshacklicious Theatre | Mr. Nice Band | Mute | MYST | Mystery Guest DJ | Naffz | Nathalie Baartman – Greep | NavaroneRamblas | Neroz | Nicky en Simone | NIEKSE | Niekse | Niels van Heel | Nieuwegrond | Nijmeegs Artiesten Festival | No Amps Allowed | Noisecontrollers | Nootscenario | Nordmann | Noviomagum Wind Orchestra | O, Kutjes | O’nine | Odin | Oliver Pesch | Ongeremd | Opening buitenzwembad | Opening Night met Orquesta Salsabor | Out of Cookies | Pallbearer | Pancake & Friends | Paracetamøl | Parquet Courts | Party Animals | Patrick Valentijn | Paul de Jong | Paul Elstak | Peanuts | Pedro and his Cuban Experience | Philou Louzolo | Piano & Co | Pikzpalace – Boucherie Bacul | Pink Vibe | Pip | Ploegendienst | Plug ’N Play | Pluto 34 | Popgunnn | Power to the Pipo | Praia del Sol | Prefix & Density | Prime | Prins Emanuel | PROOST | Proovoo & Miss MaryLane | Proxima | Puinhoop Kollektiv | Q5 | Q-Music the Party | Quartzite Quartet | Rabobank Food Experience | Rabobank: Rainbowbank | Radboud Reflects: Afgunst | Radboud Reflects: Het lastige lichaam, Kleuren lezen en geluiden proeven, Ongehoorzaamheid | Radboud UMC: Op reis door de darmen | Radboud Uni: Gamen tegen je brein , Stad in oorlogstijd, helden en schurken?, Zijn we verloren, nu de insecten verdwijnen? | Radical Redemption | Radio NL | Radio Siberië | Ransom | Rät N Frikk Live | Rave van Fortuin | Ray Fuego | Ray Romijn | Raymonde IV | Raywell | Regina King & The Root of Three | Rejecta | Repetitor | Reverse Cowgirls | Rewind Soundsystem | Robin Borneman | Robin Kester | Robin Yerah | Robinson | Romperayo | Ronnie Ruysdael & zijn Rakkers | Rooler | Royal Beat | Roze Woensdag Fest | Ruben Schaap | Ruizzz | Ruthless | Samantha Steenwijk | San Dollar | Sandra Swart & DJ Rieg | Sandra Swart, Koen Raadt, Jeffrey Stappers & DJ Rieg | SATL | Saxotone’s Groove Mission | Say Keys | Schnellertollermeier | Second Aid Kit | Seedy Jeezus | Serious Boaters | SESSION | Shaemless | Sher | Sheriff Mouloud y el Zorro LocoWintersoord | Shortparis | Skinny Boy | Sloopkogel | Smell the Horse (Neil Young Experience) | Smkmrkt (B.A.P, Gadget, BMI Goes India, The Moans, Katie Koss, Groove Invaders, KIA, The First, Savoy, Sher, Soulquake, Congo Bassie Sound, Tamar Acoustic, J-Flava) | SMKMRKT Labyrinth | Smoke | SMP | Snelle Jelle | Snollebollekes | Snowapple | Sondelvalle | Songbird | Songfestival Sing Along | SONNDR | Sons | Sophia | Soul Solution ft. David Dam | Soul Vamp | Soulbeach | Soulcity x Labyrinth Stevenskerk | Sound Rush | Sovay | SparXxX | Speciaal Onderwijs | STASJ | Stax Soul Survivors | Stef Ekkel | Stefano Keizers - Erg Heel | Stine Jensen | Stippenlift | Stolling Rones | Stone Pine | Stones Sessions | Storm3 | Straight on Stage | Stringkings | Sub Zero Project | Subterranean Street Society | Sugar & Spice | Sugartime | Sugarush | SUILJU | SUITZ | Sultan | Summerland | Suzan & Freek | Sweaty Disco & The Queens | Sweaty Disco ft. MaryMiracle’s Crazy Lipsync Show | Swingo Bingo | Syncope | Tangarine | Team Rush Hour | Terra Volta | Teun Creemers Invites | That’s What She Said | The B Machine | The Big Swingers | The Bojangles | The Charts | The Dirty Daddies | The Drive | The Dutch Queen Tribute | The Eastway | The Euros | The Favorites | The Fellas | The Frontliners | The Galaxy | The Grey Men | The HelloWeeners | The Honky Tonky’s | The JB Experience | The Limiñanas | The Lucky Dukes | The Mariños | The Moonlights | The Mover | The Mule Stompers | The Mysterons | The Mystery Lights | The Night Flight | The Originals | The Party Captains | The Partysquad | The Recipe | The Reverend | The Rich and Famous | The Rolling Beat Machine | The Royal Hounds | The Smooth Operators |The Square Keys | The Togo All Stars | The Young Beethoven | Theo van Cleeff | Thiemeloods Vinylmarkt | Thijs Boontjes Dans- en Showorkest | Thirty Dancing Outdoor | This is Beethoven | Thomas Verbogt | Thomson’s Lamp | THUNK! | TijgerBROOD | Tim Dawn | Tim Knol & Band | Tim McMillan & Rachel Snow | Tin Gonics | Tino Martin | Tom Push | Tomi Y Su Timbalight | Tony Junior | TootArd | Trobi | Trots | Tune-Yards | Turn Up The 90’s Live | Two Aces & The Reverend | Two Brothers From Another Mother | Txoria | Tzandr | Udo Alpfenkreuzer | Ummet Ozcan | Uniformity: Joost van Bellen, Doppelgang, Snorella WC | Van Oude Muziekbingo | Vangrail | VELINE | Vezpa | Vincent Steen | Vincent van Hessen | Vintage Sound System | Vivienne Chuliao Trio | Vrolijke Toontjes | Waal in Vlammen | Wallpaper Music | Walter Looks | Waltzburg | Warhola | Waterproof Shampoo | WAXFRIEND | White Elephant | Wicked Jazz Sounds | WILD Organ & Drums | Wild Romance | Willem Barth | Willem de Beer & The Jazz Category | William Smulders & Lieke | William Smulders Band | Willy Vetsap | Wir Sind Spitze! | Wolter Kroes | Wouter Maryne | Writist | Yarah en Maaike | Yoga | Yosee | YSA | Yung Felix | Zinsimillia | Zomerbar 024 | Zoutmus – Kuikens van Beton |

13 t/m 19 juli 2019

A PreNight4Days at Psychedelic Klub x Waalhalla | $HIRAK | 2MF | 40up | 4daagse Kidz Party | 4ShoBangers | 5$ Shake | 90's Are Back For Good! | A Meezing Piano's | ABBA Fever | Abseilen Stevenstoren | Abstract | Acid a GoGo - 4daGoGo | Act of Rage | Afro Bros | Afterparty MilQ | Afterparty Roze Woensdag | Alamaison | Alessio Bruno Quintet | Alfa Mist | Allison Philips Trio | Amy Root | Andre Hazes | Anemone | Antilope w | Après Ski | Archipel invites Woody '92 | Ares | Aries Monkeys | Arno Kolenbrander | Around The World | Artez Talents | Aymar Torres | Baby Blue | Back to Brooklyn | Back to the 90's | Baer Traa | Balkanova Orchestra | Banana Savannah | Band with Benefits | Bandaz | Baobab Utd | Barbara y VaiVen Cubano | Bart en Alex | Baskar | Baywatch | Be Charm 'd | Becky Lynn | Before we Forget | Benji | Bennie Solo | Berlin (La Casa de Papel) | Bertha Verbeek | Between the Jars | Bianca Frieling | Billy the Kit | Bizzey | Bjarke Ramsing | Black Bottle Riot | Black Country, New Road | Black midi | Blanck Mass | Blauwdruk, Guus Christian, Soulquake, Yallah Yallah! | Bloemenregen vanaf de Waalbrug | Bo Ningen | Bobalicious | BOEF | Bone lazy | Boomshakalak Soundsystem X De Kaaij | Brood op de Plank | Brotherhood Squad | Brothers of Mercy | Bruce Band | BZB | Captain Morgan Express | Casual Friday | Celebrity Hot Tub Party | Celestial Turkey | Celine Shanice | Chamos | Charlotte Adigéry | Charly Lownoise | Charmante Gasten | Cherry and the sugar studs ft. Say Keys | Cherry Divine | Childsplay | Chinese waaiers maken | Chique On Saturday | Chocolade met o.a. Grandmaster Flash (USA) en DJ TLM | Chocolade, Jiwa Jiwa, Sense Unique, Los Kamer | Ciao Lucifer | Circ Panic – Mira’T | Claire lyons | Claudio Jr. de Rosa Quartet | Closing Night met Orquesta Pegasaya | Club 67 | Club Mix: Gay & lesbian Dance Party | Club Ondersteboven | Cocaine Piss | Cockney's World Of Elastic Snakes | Code Black | Collin Hoeve & Band | Convoi Exceptional | Corry Konings | Couture | Cream | Crooxs | Crows | Cypro | Da Syndrome | Daisy | Damask Vocal Quartet | Dancefloor Dandies | Daniek & Eline | Daniel Cane | Daniel van der Duim Quintet | Danique Showdance | Dans de blaren op je voeten | Dansen als Van Ouds | Daredevils | Dario | Dave Nunes | Davina Michelle | DDAY3 | Dday4 | De Ambassade | De Baron | De Big Singles | De Circusspeeltuin | De Coronas | De Dansers | De Grote Karaoke Show | De grote ThomTom meezingshow! Met Jasper, Meggie en de Joehoe's | De Joehoe's | De Jong & De Witte – Ik Was Hier | De Leven op je Eiland | De Leven op je zomerfeesten | De Lievelings DJ's van je Zusje | De Nieuwe Oost | Wintertuin presenteert: Opgepoetst | De Perifeer | De Platenbus | De Rolero's | De Speld LIVE | De Swing: DJ Mark Wanders - Swing it back | De Thuisband | De Zeevruchtjes | Def Rhymz | Degos & Re-Done | Denver (La Casa de Papel) | Derrawin | Derya Yıldırım & Grup Şimşek | Diamon Delano | Die Wilde Jagd | Dienstplicht! | Dieux Pere | Dino Kids | Diskodip | DIX | DJ Radan | DJ Cor | DJ Fasto | DJ Jivin' Johnny | DJ Johnny Smoke | DJ Kim Alain | DJ Perry. Live Christa Kerkdijk, Lesley Rosbach, Danny Van Ingen & Dean Molenaar | DJ Radan | DJ René Friso | DJ Rieg. Live | DJ Ronnie | DJ Tin Wish Tin | DJ Waves | DJ Yuchi & Friends | DJahboy | DJeffa | DJ's L. Fonzo, Proovoo & Miss Marylane | Doble ManDoble – La Belle Escabelle | DOLS | Donkey Tonk | Donna Blue | Dr Justice & The Smooth | Operators | Duckwrth | Duitse Dinsdag ft. De Flamingo's & Helene Fischer Double | Dumbbell Tuesday | Dunter Flinn | Duo Berlingo – No Way Back | Dyna | East Side Comedy op 't Eiland | Echo Collective plays ‘Amnesiac’ | Eerie Wanda | Einfach Kurt | El Fatso | El Profesor (La Casa de Papel) | Eline Mann | Ella Mozzarella | Ellen Smets Theater – Vreemde Vogel | Elvis & The Cool Moon Boys | E-mann & Dreadless | Enge Buren | Equation | Ernst Jansz | Esther van Heeswijk | EVE! | Evelien Storm | Exile 4daagse edition w/ No Strings Hardcore | Expositie 50 jaar Vierdaagsefeesten | F.I. | Fam. de Bruyn | Familiedag in de tuin van De Vereeniging | Famke Louise | Feest met DJ Bertil | Feest met DJ Danny | Ferry de Lits | Fiber | Brookes Brothers & more | Fiesta Macumba | Fish Country | Flabbergasted | Flat Out | Flava | Fontaines D.C. | Fragment | Frank van Etten | Franky B | Frans Duijts | Freddy Moreira | Frenna | Frequencerz | Friends and Music Collective | Frontaal | Full Moon Party | Full Of Hell | Funky Town Music, met o.a. herrie met gerrie | Ga mee op reis | Galaga | Gelukzoekers | Gerard Joling | Girlpool | Girls, Girls, Girls met o.a. Valentijn De Hingh | Gita Buhari | Groots in de Grotestraat | Gruppo Sportivo | Gyedu Blay-Ambolley | Hanna Lahaije | Hans Elzinga | Happy Feelings | Harry Sacksioni | Heathen Apostles | Help bij het maken van de Vierdaagse krant! | Help de insecten op 't Eiland! | Henk Bernard | Henk Dissel | Hermes House Band | Herrie met Gerrie x Waalhalla | Het Bewind | Het Feestteam | Het Gevelconcert (25ste editie) | Het Zusje van Debbie | Hillbilly Moonshiners | Hippe Gasten – Popconcert voor kinderen | Homebase ft. Boomshakalak Soundsystem | Honey Honey | Roze Woensdag Editie | Hot Summer Party | House Classics: Isis, Paul Kainama, Hansz | House Classix | Indie Disco | INDIGO | Iris | Iris Penning | Irwan | J.S. Ondara | Jackfire | Jahley | Jambassadors | Jan Terlouw Junior & The Nightclub | Jannes | Jazz Republic Sessions | Jazzy night | JEF & the Pennies from Heaven | Jeffrey Heesen | Jelle B | Jeroen Antoine | JeWelste |Jimmy Bosch is back! | John de Bever | John Frost | John West | Jonathan Bree | Jonge makers: Koek & Ui – Van mij! | Jonge makers: Sasha, Tabe & Matthijs – Wachten op Jasper | Jonny Smokes | Joost Wander | Jort Terwijn Quartet | Josh Ritter | Josylvio | J-Racs | Julia Jacklin | Juneville | Just Big Hills | Juvi | Kafke | Karaoke, All Night Long | Karpov not Kasparov | Katinka Polderman – Polderman draagt een steentje bij | Kayra | KELTEK | KeysPlease | Kids Garden | Kidsclub | Killshot | Kim Poels | Kindercollege | Nijmeegse avonturiers | Knopje Van Buiten naar Binnen | KOKOROKO | Komodo | Kretek | K'ribe | Kris Kross Amsterdam | KukiLuki – psytrance party | La Fuente | La Rocca | Lachy & La Suprema Ley | LaHoop: workshops hoelahoep | Lanterfantje | Latin Company | Latin Sunrise | Laura Beekman | Laura Kits | Lazy Sunday | Le Motat | Legends | Leonie Meijer | Let's Get Lost | Level One | Lévi | Liberati Quartet | Lijn 7 | Lil Kleine | Lindenberg Talententuin | Lisa Nobel | LNY TNZ | Loek van den Berg Quintet | Lone Wolf | Los Bitchos | Los Blancos | LOS Nederpopband | Loss | Love Couple | Lucky Fonz III | Lusho | LUWTEN | Maan | Maarten W | Macondo Dust Band | MADMADMAD | Malibu | MANDY | Marboo | Marco Kraats | Marianne Weber | Mark With a K | Marshall Green & The Grey Men | Mart Hoogkamer | Martijn Fischer | Marvin de Geest | Marvin Dee Band | Marvin Timothy | Massage & yoga | Mathieux | Matthijs | Matthijs & Esther | Matthijs & Renske | Mattiel | Mayin | Maykel Lopez y su Nueva Dimension | Maylissa Row | MC Barricade | MC D-jay | Mella MM | Memphis Maniacs | Men in Black | Mental Theo | Michelle David & The Gospel Sessions | Mike and the Mellotones | Millennium | MilQ XL 2019 | Misprint | Mooi Wark | Mooi weer op Straat | Moonday | Moonglow | Moscou (La Casa de Papel) | Mount & Goat | Mowgly | Mozes and the Firstborn | Mr. Moto | Mr. Nice Band | Mt. Echo | Muller4tet | MYST | Nachtcollege x Waalhalla | Nadia Basurto | Nairobi (La Casa de Papel) | Navarone | Nelis Leeman | Neon and the Deons | NËWARK | Night Mayor On The Beach | Nijmeegse Annie en Ringo | Nijmegen Has Talent | Nijmegen's Got Talent ft Sher | Nimma Discovered ft Sher | Nimma Requested ft Sher | Nimweegs Artiesten Festival | NO SWEAT | Perdu, Poko Poko & Mario Marini | Noeall | Nootscenario | Nosa | Notorious x TMA x Waalhalla | Noviomagum Wind Orchestra | NS Kidsloop | Ochsen | Odin | Old Chevy | Old School Fout | Onderkoffer | Op ’t pontje | Opening night met Orquesta Salsabor / Jimmy Bosch | Orkesta Mendoza | Otis Park Vinylmarkt | Oud Roze talkshow op de Opoe Sientje | Oud-Swing DJ Bart Timmers en vrienden: 80s Alternative | Out of Uniformity | OZO Swingfeesten: DJ Marcel | Panama Pictures | Pancake & Tony Terrific and Friends | Panic at the disco | Party Animals | Party Loverz | Partyfriex | Pascal Redeker | Paul Elstak | Peanuts | Pedro and his Cuban Experience | Peter Loree | Phony ppl | Phuture Noize | Piano & Co | Pieter Post – De Schildpad, een ode aan de luiheid | Pietje Tomassen | Pip | Pip Alblas | Plakken & Schuren | Planet bauhauz w/ I Hate Model + SNTS + Tijana T | Planet Rose | Planet Rose presents Carl Craig | Platen op ’t Plein | Poke | Popgunnn | Post Animal | Power to the Pipo | Prace | PRIME | Primeshock | Puinhoop Kollektiv | Q5 New Style | Quartzite | Queen Forever | Queen Mania | QWARK! Live | Radboud Reflects | Radboud Universiteit | Rade aan de Kade | Radi R | Radio 10 Drive-in-Show | Radio Siberië | Ragazze Quartet | Rainbow Wednesday | Raw Medicine | Ray Romijn | Raymon Hermans | Raynor | Rebourne | Reggaeton Flirt | Rein Mercha | Rene Karst | Requiem | Rewind Soundsystem | Rewind x Waalhalla | Reykjavíkurdætur | RIMON | Rini's Blues Kitchen | Rio (La Casa de Papel) | Risky Roads | Robert Pouwels | Robinson | Robot op reis! | Rockin’ Roller Coaster by Crystal Dream | Roest | Ronnie Ruysdael & zijn rakkers | Rooler | Roscovitsch | Roxeanne Hazes | Roy & The RoDJers | Royal Beat | ROYAL Calypsomen | Roze Woensdag | Ruskey | s10 | Saffron Sun | Samantha Steenwijk | Sander Kwarten | Sanne vertelt | Santrofi | Sappelli & Spadaro | Saxotones Groove Mission ft. Simone Roerade | Schrift | Schrijvers in de Stevenskerk met Tijn Touber en Wim Daniëls | Scúru Fitchádu | Señor Marküsen | Sensue | Serious Boaters X De Kaaij | Servaes Nelissen – Beefteefjes | Sharon Doorson | Sher | Sieneke | Sjoerd vertelt | Skip | Slagwerk Den Haag – Tuinieren met Slagwerk | Slotfeest met DJ Danny & DJ Robert Pouwels | Smell The Horse | Smokin' Beaver | Smoking Alaska | SMP | Sneaks | Snelle | Snollebollekes | Snow Coats | So Safado | Son de Aqui | Soul Right Brothers | Soul solution ft. Jared & Brian | Soulbeach ft. Brian | Static Sound | Stef Ekkel | Stoere mannen, sterke verhalen | Stolling Rones | Stones Sessions | Straight on Stage | StringKings | STUFF. | STUK | Subcultuur: de Nachtvierdaagse | Sudan Archives | SUILJU | Suit Up | Suitz | Summerdayz | Summerland (BP) | Sun-Mi Hong Quintet | Super Serious | Supermoon | Suzan & Freek | Sven Versteeg | Sweaty Disco, Pim Pam Pompen en Mary Miracle: Coming Fout | Sweet Mary Jane | Swing DJ’s J-Flava & Percy: 90s “this is how we did it” | Talentenjacht "De Gouden Smartlap" | TÉPA | Terra Volta | Terug naar Toen | TESSEL | Thaïti | That's what she said | The B Machine | The Blinders | The Body | The Bojangles | The Boy Next Door | The Charts | The Cold Vein | The Dirty Daddies | The Drive | The Eastway speelt Johnny Cash in Prison | The Embrassibles | The Euros | The Favorites | The Favorites ft. Brian | The Firm | The Gentlemen | The Given Horse XXL | The Glamrocks | The Ills | The Jig | The Magnetics | The Moans | The Moonlights | The Mule Stompers XL | The Murder Capital | The Nameless | The Night Flight | The Originals | The Partysquad | The Psychotic Monks | The Real Danger * Coral Springs * Drones x Waalhalla | The Recipe | The Reverend | The Rich and Famous | The Rivals | The Rosenbergs | The Streetbeat Empire | The Tambles | The Teskey Brothers | The Touch | The Tribe: a Neverending Sunday | The Triptones | Theatergroep Kwatta – Donderbuikjes | Thirty Dancing Outdoor | This Is Beethoven | Thomson's Lamp | Three Little Clouds | Thunder Thursday | Thunk! | TijgerBROOD | Tim Knol & The Blue Grass Boogiemen | TimeMaud | Tin Gonic | Tokio (La Casa de Papel) | Tony Junior | Totally Spice | Trafassi | Tributes on Request powered by KeysPlease | Trobeats | Trots | TURBOGURU | Turn Up The 90’s Live Band | Tyranni Flock | U2 Experience | U-Gene | Uniek Wandelen | Uniformity: Doppelgang, Snorella WC, Doornroosje, Flikker e.v.a. | Unresolved | Vakantievloggers & reisreporters | Vangrail | Vanilla Fuzz | Vengaboys | Via Electronica | Viagra Boys | Victoire | Vierdaagse als Van Ouds - The Reverend | Vierdaagsemis | Vieze Jack | Villain | Vintage Sound System | Vinzzent | Virtuous Sons | VJ Bikkel | Vloeistof – Hersenvakantie | Voorlezen in het Chinees | Voorlezen in het Spaans | Voorlezen voor de kleintjes | Voorstelling Het kleine geitje | Vriendinnenweek | Vrolijke Toontjes | Vrouwen van Wanten – Donkiesnot | Vunzige Deuntjes Soundsystem | Vuurwerk op Smkmrkt: B.A.B., J-Flava, Juan Barros, Fijahborn en meer | Vyral | Wallpaper Music | Walter Looks | Waltzburg | Waxfriend | We Are 6 | We Love Freestyle | Wesley Klein | Wesly Bronkhorst | Wet Monday | Wetnecks | Whispering Sons | White Cowbell Oklahoma | Wicked Jazz Sounds | Wildstylez | William Smulders & Lieke Grey | William Smulders band speciale gast saxofonist Boris van de Lek | Willy Vetsap | Wir Sind Spitze! | Workshop schilderen van de ZaadeL Makerij | World Next Door | WTF XL w/ DJ Marky & MC GQ + Luke Vibert | Wurtz | Yallah! Yallah! | YĪN YĪN | YNS | Yoella T | You Should Get To Know Us | Young Vision | Yung Felix | Zanger Levi | Zany | Zeal & Ardor | ZeeZout | Zoete Zin x Waalhalla | Zoiets | Zomersessie | Zwangere Guy | 박혜진 park hye jin |

De 21ste eeuw - de jaren '00

De jaren '90

Angela Groothuijzen | Anita Meyer | Bonnie St. Claire | Candy Dulfer | Circus Custers | Corrie Konings | David Garrick | De Havenzangers | Denny Christian | Dimitri van Toren | Donna Lynthon | Gerard Joling | Gert & Hermien | Jump’n Jive | Koos Alberts | Marco Borsato | Mieke | Mungo Jerry | Oscar Harris | Peter Douglas | Peter Sarstedt | Piet Veerman | Ronny Tober | The Netherlands Concert Jazz Band | The Rude | Waal in Vlammen |

13 t/m 19 juli 1991

Albert West | Anneke Grönloh | Bart Peters & the Radio’s | Beaky | Benny Neyman | Bungy Jump | Chess | Corrie Konings | David Ray | De Havenzangers | Gert & Hermien | Imca Marina | Marco Borsato | Maywood | Mick & Tich | Opera van Krakow | Peter Koelewijn | Pierre Kartner | René Shuman | Ronnie Tober | Rowwen Hèze | Salsa bigband Saljuco | Saskia & Serge | Scott Fitzgerald | Semb Arica | The Tremeloes en Dozy | Tonny Willé | Will Tura |

18 t/m 24 juli 1992

Albert West | Ayakamata | Benny Neyman | Bonnie St. Claire | Daryl Ann | De Gigantjes | Gordon | Henk Westbroek | Humphrey Campbell | Ifang Bundi | Live TV-uitzending ‘De Waterspiegel’ van presentator Carl Huybregts | Luv | Mannenkoor Karrespoor | Margriet Eshuis | Mel Jackson | Opera van Krakow | Peter Douglas | Poëziefestival | Rattle & Frost | René and the Alligators | René Shuman | Rowwen Hèze | Stella Parton | Timeless | Tros-programma met Martijn Krabbé | Waal in Vlammen met lichtstralen-show |

17 t/m 23 juli 1993

Albert West | André Rieu | Anita Meyer | BZN | Charlestown Jazzband | Chess | Donna Lython | Flairck | Frank & Mirella | Gert & Hermien | Gordon | Gruppo Sportivo | Hank the Knife & the Jets | Hanny | Jochem van Gelder | Kunstvlaggenexpositie Gran Pavese | Peter Koelewijn | Pierre Kartner | Raymond van ‘t Groenewoud | René Froger | Saskia & Serge | Sunstreams | The Scene | The Troggs | Trio Rosenberg | Turndemonstratie Elvia Becks |

16 t/m 22 juli 1994

2 Brothers on the 4TH Floor | Africa Umite | Akuah’s Fashion Show | Albert West | Alcazar en De Broeders | André Rieu | Arie Ribbens | Ascot Band | Ayakamata | B Machine | Back to Basic | Bart B.O.O.S. de Graaff | Beeswamp | Big Nick | Bis | Black & White dancers | Bobby Gantt | Bonnie St. Claire | Broadway | C Monkee Doo | Carmelkoor o.l.v. Maarten-Jan Dongelmans met Frans Coerwinkel | Centrcourt | Cheers | Chees | Claudia Streza | Colette Wikkenhagen | Concours d’Elegance | Corrie Konings | Dance out of Control | De Blue Mops | De Charlestown Jazzband | De enige Buren | De Erwtjes | De Omega Showband | De Perfect Showband | De Sjonnies | De Trainband | Dennie Christian | Dennis Franke en de Golfbrekers | Die Flegel | Down Town | Ds Perla Akerboom | Dulfer | Ed Citroen en de schijfjes | Excelsior | Exess | Feeling | Flamenco show | Frank Boeijen | Fred Kienhuis | Fuerza 2 | Gangsters of Fun | Gilles | Gipsy Brassband | Gordon | Greenlight Express | Hanny, Gert & Hermien | Hans Versnel Jeugdshow | Henk Reijmers en Michaël Custorff | Henk Westbroek & consorten | Het Gelders Kwartet | Het Nijmeegs Amusements Orkest | High Caparral | Hit The Boom | Hoek van Holland | Holmes Brothers | Humphrey Campbell | Ifang Bondi | Internationale Muziek Show | Island | Jan Akkerman | Joe Millers Big Band | Johan Strauss Orkest | Jojolo | Jolly Sound | Karel van Cooten | Kaz Lux |Kimmie Rnodes | Kwartet Henk Reijmers met Joop Bakker | La Louche | Lady’s D.C. | Laura V & The Music Venture | Lee Towers | Leo-Kraay | Lo’Jo Triban | Lois Lane | Luis Felipe | Magic |Major Dundee | Marco Bakker | Marco Borsato | Marga Bult | Marianne Weber | Marty Le Gray | Maywood | McVen’s Rent Party | Melinda Hughes | Merenque groep Manzanas | Michael Robinson | Monte Warden | Moonlight | Motownhead | Nice Effects | Nine Times a Lady |Open Air Dance Party | Oscar Benton Bleusband | Oscar Harris | Pastor Leo Raymakers sj. |Peter Koelewijn | Pipo’s Hairfashion Show |Rendez Vous | Ricciotti Ensemble | Rob Koch | Rob van Someren | Robbie Valentine | Rolero’s | Rosa King | Ruud Hermans | Salsa Ambiente | Salsaband nr 5 |Saskia & Serge | Schikband | Show-gun | Shuffle Demons | Sierra Mestra | Slabam Beng Tuut Festival | Soiree Africaine | Steelbrothers | | Sugar Lee Hooper | SV De Hazenkamp | Tango El Corte | The Beatles Show | The Bob Color Band | The Handsome Harry Compandy | The Jazzpolitie | The Millionaires | The Radio’s | The Ramona’s | The Rest | The Sisters | The Sunstreams | The sweet dancers |The Swinging Soul Machine | The Wanders Circus | The Watchman | Time Out + The Boston Tea Party | TOC | Toni Mime Pantomime | Triple G Bites The Beat | Tros radio zomertour | Trosprogramma ’50 Pop of een envelop’ | T-Spoon | Tulsa | V.d. Ven, v. Bommel | Van Katoen | Vera Vingerhoeds Quartet | Vitaal | Volle Blaos | Walk of life | Ygdrassil | Zzoomm

De jaren '80

12 t/m 19 juli 1980

Ayakamata | Bennie Neijman | Carlsberg | Circus Piste | Concours d’Elegance gepresenteerd door Vivian Boelen | Favium | Kayak | Maywood | Oscar Harris | Patty Grace | Racey | Rob de Nijs | Saskia en Serge | Slowaaks dans- en zangensemble Marina | Steve Woodley Band | The Dutch Rhythm Steelband | The Sunstreams | Tiffany en Champagne |

18 t/m 24 juli 1981

Albert West | André Hazes | Babe | Billy Wiggle and the Wigglers | BZN | Benny Neijman | Corry | Dutch Swing College Band | Els van Druten | Flavium | Frank Boeijen Groep | Hepie en Hepie | Jack Jersey | Kayak | Spargo | Maywood | Middle of the Road | Mieke | Peter en zijn Rockets | The Dutch Rhythm Steelband | Tros Country-avond | Willeke Alberti |

17 t/m 23 juli 1982

Albatros | André Hazes | Anita Meyer | Anita Meyer | Australische rockgroep Cheetah | Concours d’Elegance | Dolly Dots | Drukwerk | Embrujo Flamenco | Filter | Gentleman’s Agreement | George Baker | Gerard de Vries Country en Western Show | Kindershow met Ome Joop | Lory Spee | Place du Theatre | Powerplay | Rob de Nijs | Spuitbal | The Guys and Dolls | The Nits | Tros-programma met Ron Brandsteder en Tineke Verburg | Vader Abraham | Wordt Vervolgd |

16 t/m 22 juli 1983

André Hazes | Anita Meyer | Babe | BZN | Concours d’Elegance gepresenteerd door Ellen Brusse | Daniel Sahuleka | de Twee Pinten | Deep River Quartet | Denny Christian | Dolly Dots | Donna Lynthon | Fay Lovsky | George Baker Selection | Glenn Miller-avond | Guys and Dolls | Hans de Booy | Internationale Music Show | Ivo Niehe | Jac Herb | Karen Young (‘Hot Shot’) | Lori Spee | Max Collie’s Ascot Rhythm | Mieke | Op losse schroeven gepresenteerd door Chiel Montage | Orgelconcert van Charles de Wolf | Peter en zijn Rockets | Ronnie Tober | Roy Black | The New Orleans Syncopators | Trea Dobs | Vanessa | Waal in Vlammen |

14 t/m 20 juli 1984

Babe | Ben Cramer | Benny Neyman | Berdien Stenberg | Centerfold | Chiel Montagne | Concours d’Elegance gepresenteerd door Willy Dobbe | Corrie Konings | De Havenzangers | Dolly Dots | Donna Lynton | Ferry Maat Soul Show | Finse dans- en muziekgroep Ilmajoen Nuorisoseuran Tanhuajat | Frank en Mirella | Golden Earring | Guys and Dolls | Han Wellerdieck | Hans de Booy | Het Goede Doel | Imca Marina | Jerney Kaagman | José | Lee Towers | Lenny Kuhr | Marnix Kappers | Maywood | Mieke | Imca Marina | Oscar Harris | Rob Brandsteder | Rob de Nijs | The Trammps | Tros radio programma van Herman Emmink | V.O.F. de Kunst | Vader Abraham |

13 t/m 19 juli 1985

Anita Meyer | Arne Jansen | Babe | Dolly Dots | Donna Lynton | Gerard de Vries Country en Western Show | Hans de Booy | Hollandse avond met Ria Valk en Corrie Konings | Jack Jersey | Jerney Kaagman | Jimmy Lawton | Joe Bourne | Koos Alberts | Lee Towers | Melomaan Ensemble | Peter Koelewijn | Roberto Jacketti & The Scooters | Rollerskate-demonstraties | Roy Black | Saskia en Serge | Star Sisters | Volendamse avond met The Cats en Annie Schilder |

12 t/m 18 juli 1986

Anita Meyer | Bonnie St. Clair | Carnaval de Rio | De Gigantjes | Deep River Quartet | De Havenzangers | Denny Christian | Dolly Dots | Dutch Swing College Band | Dweilorkesten | Folkloristisch visfestijn | Gerard Joling | Imca Marina | Jantje Koopmans | José | Jump Dicky Jump | Koos Alberts | Lee Towers | Mieke | Oscar Harris | Pia Beck | Pierre Kartner | Roberto Jacketti & The Scooters | Slabaam Beng Tuuut Festival | Stocking Blue | Swinging Soul Machine | ZZ en de Maskers |

18 t/m 24 juli 1987

Concours d’Elegance gepresenteerd door Hans van Willigenburg | Corry Konings | Denny Christian | Freddy Breck | Gerard Joling | Koos Alberts | Lee Towers | Maarten Peters | Midnight Hour met Ernst Jansz | Motownhead | Pierre Kartner | Ramblers | Richenel | Sunstreams | Swinging Blue Jeans | Swinging Soul Machine | Tango-voorstelling | The Dream | The Marmalade | The Platters | Waal in Vlammen met stuntvliegers en parachutisten | Zangeres zonder Naam |

16 t/m 22 juli 1988

Anita Meyer | Arne Jansen | Blue Diamonds | Centerfold | De Havenzangers | Doug Sahm | Golden Earring | Hennie Huisman met zijn moppentrommel | I’ve got the Bullets | Jump Dicky Jump | Lee Towers | Maywood | Mieke | Oscar Harris | Peter Koelewijn | Powerplay | René Froger | Saskia & Serge | Tee-Set | The Clarks | Thoine Seck | Trio Pia Beck | Trio Pim Jacobs | V.O.F. de Kunst | Willem Duin |

15 t/m 21 juli 1989

Amsterdamse avond met Drukwerk | Anita Meyer | Bootleg Beatles | Country Festival | Denny Christian | Diesel | Frank Boeijen Groep | Henk Wijngaard | Imca Marina | Jack of Hearts | Mieke | Volendamse avond met Annie Schilder | Piet Veerman | René Froger | Renee de Haan | Rob de Nijs | Sandy Coast | Schlageravond met onder meer Freddy Breck | The Fortunes | The Real Sounds of Africa | The Tremeloes | Vitesse | Zuidamerikaanse show Brasil Tropical |

De jaren '70

19 t/m 25 juli 1970

Band Europa | Beat-avond | Braderie | Buitenlandse muziekkorpsen | Concours d’Elegance | Dans- en vendelzwaaigroep Fro | Draaiorgels de Wellershause en de Hagenaar | Internationale taptoe | Jeugdtamboerkorps St. Jan | Plastic Feet | Standwerkersconcours | Tiroler kapel de Heuvellanders | Volendamse straatmuzikanten |

10 t/m 25 juli 1971 (Zomerfeesten duren dit jaar twee weken)

Antiekmarkt | Beatavond | Belgisch showorkest onder leiding van Henk van Montfoort | Concours d’Elegance | Dansgarde de Nicorinnetjes | Disc-jockeyfestival | Diverse drumbands | Fietsvaardigheidswedstrijd | Gilde St. Willibrordus met vendelzwaaidemonstratie | Haagse popgroep Sandy Coast | Jan Pleziers | Koetsen | Koninklijke Luchtmachtkapel | Muziekvereniging Ons Genoegen | Oude stoomwalsen | Spuitbal | Standwerkersconcours | The Sound Jazzband | Waal in Vlammen |

14 t/m 22 juli 1972

Alkmaarse kaasdragershow | Beatavond | Belgisch showorkest onder leiding van Henk van Montfoort | Concours d’Elegance | Dutch Swing College Band | Muziekkorpsen en drumbands | Nirwana Lightshow | Plastic Feet | Trompetterkorpsen | Waal in Vlammen | Zangeres Zonder Naam |

13 t/m 20 juli 1973

Beatavond met Innespace | Concours d’Elegance | Heeresmusikkorps uit Hannover | Henk van Montfoort-show | Imca Marina | Internationale taptoe | Kees Schilperoort als Gait Jan Kruutmoes | Kindershow van Calimero | Koninklijke Luchtmachtkapel | Looporkest Ochtendchloor | Puppet Show | Ronny Tober | Skymasters | South Jazz Band | Spuitbal | Standwerkersconcours | The Hell Drivers | Waal in Vlammen | Willeke Alberti | Zangeres zonder naam |

13 t/m 20 juli 1974

Barrelhouse Jazzorkest | Beatgroep The Buffoons | Concours d’Elegance | Disco-show van Edvard Niessing en Theo Stokkink | Dutch Swing College Band | Hell Drivers | Henk van Montfoort-show | Internationale bokswedstrijden | Invaders Steenband | Looporkest Ochtendchloor | Pipo de Clown | Rolschaatswedstrijd | Show Berlijnse motorpolitie | Steltenlopers van Merchtem | The doohackedoodle Jazzband | Waal in Vlammen | Wielerronde van Nijmegen |

12 t/m 18 juli 1975

Albert Mol | AVRO’S Toppop Disco show | Berend Boudewijn | Concours d’Elegance | De Tumbleweeds | Dizzy Man’s Band | George Baker Selection | Gerard de Vries Country en Western Show | Hell Drivers | Herman Emmink | Imca Marina | Jaap Dekkers Boogie Woogie Band | Jürgen Marcus | Kirchroadsjer Maedsjer | Kluk-Kluk | Nico Haak en de Paniekzaaiers | Ragtime Band | Ronny Tober | Sunstreams | The Dutch Rhythm Steelband | Trompettist Marty | Waal in Vlammen | Willy Dobbe | Zangeres Zonder Naam |

17 t/m 23 juli 1976

Arne Jansen | Ben Cramer | Big Mounth | Ciska Peters | Duits TV-orkest van Max Greger | Dutch Swing Colllege Band | Ferrari | Gerard de Vries Country en Western Show | Hobo String Band | Koninklijke Luchtmachtkapel | Little Eve | Long Tall Ernie & the Shakers | Looporkest Ochtendchloor | Rosa King | Stuntteam | Tita-tovenaar | Tumbleweeds | Vader Abraham | Waal in Vlammen |

16 t/m 22 juli 1977

Afrikaanse showband Les Sanganas | Albert West | André Moss | Bertus Borgers | Bonnie St. Claire | Champagne | Concours d’Elegance | Corry Konings | Frank & Mirella | Harry Touw | Herman Brood | Hobo String Band | Imca Marina | Mieke | Pasar Malam | Rob de Nijs | Robert-Jan Stips | Rosy & Andres | Sandra Reemer | Saskia & Serge | Teach Inn | The Dutch Rhythm Steelband | Vader Abraham | Zangeres Zonder Naam | Zigeunerorkest Zonen van Tata Mirando |

15 t/m 21 juli 1978

Boney M. | Bonny St. Claire | BZN | Corry Konings | Country and Western Show | Dutch Swing Colllege Band | Frank & Mirella | Heeresmusikkorps III Lunenburg | Joe Bourne | Kindershow Pommetje Horlepiep | Lee Towers | Luv | Rob de Nijs | Taptoe | The Dutch Rhythm Steelband | Waal in Vlammen | Zangeres Zonder Naam |

14 t/m 20 juli 1979

Albert West | Concours d’Elegance gepresenteerd door Loes Haasdijk | Corry Konings | De Twee Pinten | Denny Christian | Donna Lynthon | Eruption | Folkloristisch ensemble Timisul | Frank & Mirella | Gerard de Vries Country en Western Show | Imca Marina | Kayak | Kindershow Hans Kazan | Koninklijke Luchtmachtkapel | Nico Haak | Nijmeegse Elvis (André Brugman) | Partner | Rob de Nijs | Sportgruppe Berliner Polizei | Vader Abraham | Xandra | Zangeres Zonder Naam |