Vierdaagsefeesten
18-24 juli 2026nijmegen
Feestmuziek van nu Faberplein zo 16 jul 22:15 - 22:45

Xander de Buisonjé

Placeholder for Xanderde BuisonjeXanderde Buisonje

Xander leerden we kennen als frontman van Volumia! Hij schreef onder andere de nummers ‘Hou Me Vast’, ‘Het Is Over’ en ‘Afscheid’. Inmiddels Nederlandstalige klassiekers. In 2002 nam Xander afscheid tijdens een memorabele, laatste show in de Heineken Music Hall.

Bijna 15 jaar, vijf solo-albums, één akoestisch album en aantal singles verder, is hij nog steeds één van de meest populaire artiesten van Nederland. De meer recente single ‘De Wereld Redden’ bereikte de iTunes top 10 en zijn laatste tour-album ‘Xander in Concert’ werd bekroond met een gouden plaat. In 2014 en 2015 stond Xander op de bühne met zijn eigen interactieve theatershow ‘Xander Omarmt’ waarbij de vriendschap van de mensen in het publiek zijn belangrijkste inspiratiebron vormden.

Thema

Placeholder for VDF2024 logo thema feestmuziek van nuVDF2024 logo thema feestmuziek van nu

Feestmuziek van nu

Houd jij alle hitlijsten in de gaten? Dan is Feestmuziek van nu helemaal jouw thema! Hier geniet je…

Locatie & podium

Placeholder for Faber witFaber wit

Faberplein

Het Faberplein biedt tijdens Vierdaagsefeesten een mix van herkenbare allround feestmuziek voor een…

Doorgaan met Google Doorgaan met Apple

Laten we je account aanmaken

Gebruik minimaal 1 hoofdletter

Door Akkoord en doorgaan te selecteren, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarde en het Privacybeleid van Vierdaagsefeesten.

Vertel meer over jezelf

Er zijn fouten in je aanmelding:

Log in met je Mijn Vierdaagsefeesten account.

Bekijk winkelwagen

Wachtwoord vergeten?

Ben je je wachtwoord vergeten en kun je niet meer inloggen. We helpen je graag weer op weg.

Nieuw wachtwoord verzoek verzonden

Als er een account bestaat met het door jou ingevoerde e-mailadres is er nu een e-mail gestuurd om je wachtwoord te resetten.