Nieuw wachtwoord verzoek verzonden
Als er een account bestaat met het door jou ingevoerde e-mailadres is er nu een e-mail gestuurd om je wachtwoord te resetten.

Charl Delemarre is begenadigd songwriter. Met scherpe songwriting en gevoelige teksten brengt hij de luisteraar terug naar de kern. Die thematiek keert niet alleen terug in de teksten, ook in het productieproces van het album is dit hoorbaar. Waar Charl voorheen muzikaal werkte vanuit vaste kaders, heeft dit bij zijn debuutalbum een lossere vorm aangenomen. Zonder Charls excentrieke stijl en stemgeluid te verliezen, vindt de luisteraar nu ook eigenaardigheden terug op het album die in eerste instantie niet als voor de hand liggend zouden worden beschouwd. Zodoende verrast Charl zonder te vervreemden.
Eerder toerde Charl Delemarre mee in het voorprogramma van De Dijk, won hij De Grote Prijs van Nederland in 2014, stond hij op Eurosonic Noorderslag in 2016, op Pinkpop in 2017 én was hij meerdere malen te zien en te horen bij De Wereld Draait Door en Radio 2. Na een periode van schrijven brengt hij een nieuwe versie van zichzelf naar voren. In 2015 bracht hij de EP "De bekentenis" uit, gevolgd door de EP "Charl" in 2017. Begin 2021 legde hij de laatste hand aan zijn debuutalbum "Paradijs", waarvan het eerste materiaal pas begin 2022 live te horen was.

Already discovering what can be seen at Lowlands next year? There are plenty of gems to discover fo…

In the Old Lower Town of Nijmegen, a small chapel from the 15th century has been preserved as a his…
Ben je je wachtwoord vergeten en kun je niet meer inloggen. We helpen je graag weer op weg.
Als er een account bestaat met het door jou ingevoerde e-mailadres is er nu een e-mail gestuurd om je wachtwoord te resetten.


